Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 25 / / 0
Jestem obecnie w Port Sudan,nie mam zbyt wiele czasu dla siebie...robota..krotko i na temat..co to moze byc za substancja,która miejscowi zwijaja w kulke i wkladaja sobie do pod dziaslo?kitraja sie z tym troche,wiec raczej jest nielegalna...btw.wie ktos coś o dragach w Sudanie?...po za tym,ze jest kara śmierci za ich posiadanie..
  • 3205 / 388 / 0
  • 25 / / 0
Thx Blu.

ciekawe czy gdybam zamrozil owy khat,,,?

jutro test .
  • 31 / / 0
Już trochę po czasie, ale może komuś innemu się kiedyś przyda. Mrożenie niszczy katynon - główną substancję czynną zawartą w khacie (czuwaliczce jadalnej) więc to słaby pomysł. Niestety trzeba mieć świeże liście.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach

Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.

[img]
Narkofabryka w dawnej stadninie

Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.

[img]
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze

Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.