- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
1) Jest mniej efektywny niż oral.
2) Zajebiście rozpierdala śluzówki wręcz po większych dawkach mogą pojawić się nadżerki
Sam mix zresztą nie jest rewelacyjny i lepiej zastosować 5/6-APB do takiego połaczenia.
Rozpuściłem w napoju jakieś 22mg hometa, zjadłem ok 250mg 3mmc i przystąpiłem do i.v 150mg tegoż ketonu.
Pierwsza euforia po żyle poszła w trakcie powolnego wchodzenia doustnej dawki- po jakiejś godzine euforia zaczęła ustępować empatii. Jeszcze w drodze do klubu cały świat zaczął lekko parować i bujać się. Pojawiły się czerwone i niebieskie refleksy na całym polu widzenia, regularne, niewielkie fraktale zamknięte w małych kwadracikach (jakby ktoś nanizał kolorowe koraliki na wygięty sznurek) tworzyły obraz jak w starych telewizorach kineskopowych.
W sumie co najmniej 4 godziny idealnej empatii i chęci do poznania wszystkich, doskonałe do tańczenia w rytmach sajko. Gumy do żucia niezbędne by zachować zęby.
Kiedy w klubie pojawiła się moja dziewczyna, dosłownie odleciałem.
Przez całą niemal 9godzinną fazę naprzemienne chwile otrzeźwienia i natłoku psychodelicznych wrażeń, wizji i myśli.
Jeszcze nigdy nie miałem zjazdów i tym razem było tak samo. Sympatyczne przejście z pobudzenia do całkowitej trzeźwości umysłu i przyjemnego zmęczenia.
Ogólnie rzecz biorąc polecam taki miksik :-D
teraz myślę o zmieszaniu 2C-P z hometem w przewadze drugiego, doustnie, bez ketonu, za jakieś 2 tygodnie
czy zmieszanie 5mg cepa na 20mg hometa będzie zbyt ciężkie?
Major Kocięba Powiada:
KOCHAM WAS MISIACZKI KOCIACZKI I KETONOWE ROBACZKI
Lub np jeśli masz lekko masohistyczne skłonności bądź np twardą kichawke to sniffnij te 2C-E jak już metocynka wejdzie, ale wtedy już nie 30, a tak z 20mg...
To tak delikatnie po mojemu
Mojżesz ponoć po peganum harmala mógł mieć wizje i wtedy powstał dekalog
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
