Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 761 / 13 / 0
Ostanio na zajęciach miałem ciekawy wykład o wstrząsie pourazowym i był poruszony temat stresu. Wiadomo co to jest stres- ale zaciekawiło mnie to, iż wyróżnamy 2 stresy- Eustres- ten pozytywny, który nas pobudza, potywuje, nasila koncentracje etc. Oraz ten negatywny. Zaniepokoiło mnie to, że ja w ogole nie odczuwam żadnego stresu. Czy to egzamin czy koło wszystko mam w dupie- poprawie najwyzej. Wiem ze to wina notorycznego jarania mj. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Wiecie jak przywrócić naturalną reakcję organizmu przed jaraniem?
Uwaga! Użytkownik nieobgryzampaznokci nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 200 / 3 / 0
Dzieje się tak dlatego, że jesteś wjebany w porno i walenie - i mówię całkiem serio. mj może to dodatkowo wzmacniać, bo w oczywisty sposób "ogłupia" ale głównej przyczyny szukaj gdzieindziej.
  • 67 / 1 / 0
Gdyby nie inne posty założyciela tematy CCLight byłby posądzony przeze mnie o wybitne zdolności diagnostyczne :-)
Jednak odnośnie objawów diagnoza kolegi powyżej brzmi sensownie - brak motywacji i reakcji na bodźce zwykle stresowe wskazuje na zaburzenia motywacji - czyli zaburzeń dopaminy wynikającej tutaj chyba z nadprogramowej prolaktyny. Jak przeciwdziałać? Nie walić, nie palić, a jak nie pomoże to spróbować spojrzeć na siebie "z boku" by obiektywnie ocenić co robisz nie tak. To ostatnie polecam bez czekania na efekty poprzednich wskazań.
"Dzień dobry." Adam Mickiewicz
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.

[img]
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim

W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

[img]
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?

Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.