Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
wielkim zniewazanym jest sam "krol dexter".
coz, do czasu, gdy upomnie sie o swoje.
wtedy nie pomoga lzy, iz swiat jest okrutny.
zamknie wszyskich dluznikow w smutnym lochu ciemnoty.
...
ale żołądek... jasna anielka ]
Z żołądkiem raczej nie ma problemów przy ciągach, przynajmniej ja nigdy nie miałem...
Ja umrę
Ja umrę...
Czas się dłużył masakrycznie, a w niektórych momentach (bo załatwiałem też inne wpisy) to jakby wręcz stawał w miejscu. Oczywiście byłem z kolegą bo sam w życiu bym nie szedł nigdzie bo mógłbym się zawiesić gdzieś na pół godziny jeszcze i tyle by było ;-) Z samego wykładu prawie nic nie pamiętam, napewno nie to co gadał wykładowca
Ogólnie poryte klimaty, nie będę tego powtarzał nigdy więcej :-/
Za to fajnie wspominam ciągi typu codziennie o 16-17. Nie dość, że wieczory super udane to jeszcze całe następne dni zajebiste. Max ciągi jakie robiłem to 3 dniowe :-) Po takim ciągu najlepiej zrobić przerwę kilka dni :-)
[b]JEDZ GAŁKĘ![/b] - bo jest tania i dobra X)
[i]Chwała Bogu że się nie ujawnia! Jakbyśmy wtedy mogli filozować?[/i] - Twilight
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b9d6f7b4-04a2-4499-b189-6c14b7543830/cat-bromazolam.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250618%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250618T071702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=00230044b72c5368df71b7ad32a36118a388f6f8db3ac509ae4db8a0462f7d31)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Powracająca moda na dopalacze. RPD apeluje o sprawną interwencję
W sprawie edukacji dzieci i młodzieży na temat substancji psychoaktywnych zwróciła się Rzeczniczka Praw Dziecka do Ministry Edukacji. – Z rosnącym niepokojem odnotowuję kolejne doniesienia medialne alarmujące o powracającej wśród dzieci i młodzieży modzie na dopalacze. Prawdopodobnie szeroka dostępność tych nielegalnych substancji – sprzedawanych m.in. poprzez Internet – oraz ich relatywnie niska cena sprawiają, że środki zastępcze oraz nowe substancje psychoaktywne zyskują coraz większą popularność, także wśród młodych ludzi – wskazała Monika Horna-Cieślak w piśmie do MEN z 2 czerwca.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/442-2159.jpg)
Fabryka narkotyków zlikwidowana
Policjanci Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wspólnie z Zarządem w Łodzi Centralnego Biura Śledczego Policji, przy współpracy z prokuratorami wielkopolskiego pionu Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie wytwarzali środki psychotropowe. W działaniach polegających na likwidacji laboratorium narkotykowego udział brali także funkcjonariusze KAS i pracownicy Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej WIOŚ w Olsztynie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/met_police_nityzyna.png)
Londyn: Ostrzeżenie przed supermocnym narkotykiem. Może być 500 razy silniejszy niż heroina
Londyńskie kluby nocne ostrzegają swoich bywalców przed niebezpiecznymi niebieskimi i zielonymi tabletkami sprzedawanymi jako ecstasy po tym, jak dwie osoby zmarły w zeszłym miesiącu po zażyciu tej substancji. Groźny syntetyczny opioid jest niezwykle silny i może być śmiertelny.