scalenie
Wróciłem z lasu. Nazbierałem dość sporo, myśle że będzie ze 150 bukwi. Teraz łuskam. Na początek zjem 30. Mam nadzieje że się nie potruje.
scalenie
Zjadłem 33 nasiona o 14:12. Jak do tej pory nic się nie dzieje. Może za mało, albo wystapiła tolerancja. Wcześniej zanim sie dowiedziałem o faginie, jadłem bukiew dla smaku. Smakuja jak orzechy/migdały.
scalenie
Około 15:28 zjadłem jeszcze 30. Jak narazie jestem troche otumaniony, nie jestem pewien czy to przez nasiona. Kontynułuje badania.
scalenie
Dorzucanie na nic się zdało. Jutro weznę 60 na raz, może wtedy pojawia sie efekty
Powód: jak widać
Scalono. dsn
O godzinie 12:07 zjadłem około 146 łuskanych nasion. Działanie na granicy placebo. Troche jestem oszołomiony, ale lekko. Teraz zjem 283 bukwi.
Chętnie rzuciłbym okiem na źródło
Ignis pisze:narkotycznym działaniu
>to uczucie gdy OP poskapil nam nawet pojedynczego linka
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
Ale próbujcie, próbujcie ku chwale ojczyzny. :finger:
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
