Ogólnie miał już doświadczenie w psychodelikach, a zarzucał po tym incydencie tylko mniejsze dawki hometa i było już normalnie.
Dlatego pamiętajcie dzieci: niby lekka tryptaminka, ale może pojebać w mózgu.
Na mocy obowiązującego prawa na terytorium Polski ZABRANIAM kopiowania moich postów, które de facto są fikcja.
słucham ALCMDZ
"dam ci rade pierdol zielsko bo ci zielsko dziury w mózgu bierz giebla i idź na imprezę ziom"
proszę moda o scalenie postów :D
Oczywiście po ustąpieniu działania wszystkie efekty, także te negatywne ustawały. Najczęściej do "wyłączenia" używałem benzo lub jakichś neuroleptyków.
Mam pytanie do doświadczonych użytkowników. Więc w takim przypadku kiedy jestem bardzo wrażliwy na tego typu substancje jaką dawkę polecacie? 20mg? To jest dobra opcja dla początkujących, na pierwsze razy? Czy efekty można jakkolwiek porównać do działania DXM?
Coś z czym nikt nie godzi się..."
kfap pisze: Mam pytanie do doświadczonych użytkowników. Więc w takim przypadku kiedy jestem bardzo wrażliwy na tego typu substancje jaką dawkę polecacie? 20mg? To jest dobra opcja dla początkujących, na pierwsze razy? Czy efekty można jakkolwiek porównać do działania DXM?
Gdy brałem z kimś kto pierwszy raz zażywał tryptaminy to zawsze trzymaliśmy się na pułapie 20-25 mg ta dawka jest bardzo si dla nowicjuszy. No ostatecznie jeżeli nikt nie miał do czynienia z żadnymi dragami oprócz trawki to bym został przy przedziale 15-20. Nie przeraź się bodyloadem najlepiej gdzieś usiąść i w spokoju przyzwyczaić się do psychodelicznego świata.
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata