czemu ?? brak znajomych przez to że nie mogę nikomu przyp**dolic . i każdy mną pomiata jak śmieciem. jakaś dziwna blokada w psychice której nie mogę zmienić.
pije po szkole . szkoda ze nie mozna w szkole. bo wtedy bym komuś coś zrobił i mialbym jakiś respekt
Kto siega po narkotyki?? Kazdy i nikt.
Ja siegam bo od zawsze interesowaly mnie odmienne stany swiadomosci, siegam bo lubie i nikt mi tego nie moze zabronic.
Niektórzy nie lubią stanu trzeźwości, choć po takim ciągu czy długiej bani sama trzeźwość potrafi być odmiennym stanem świadomości, czego miałam okazję wczoraj doświadczyć.
Można też dzięki narkotykom poszerzyć swoje horyzonty myślowe, twórcze...
Motywacji może być niezliczona ilość. A kto sięga po narkotyki to już inna kwestia. Desperacji i ludzie ciekawi świata? Może, ale nie ma co uogólniać. Ja tam zawsze miałam swój świat i mimo iż lubię towarzystwo innych ludzi, to często takie odcięcie się od rzeczywistości mi odpowiada, skupiam się na jakiś własnych przeżyciach, dobrze się bawię nawet sama z sobą.
Sięgają po nie ci którzy chcą być w czymś najlepsi i przez to szanowani, dobrze zarabiający. tyczy się stymulantów
- kto sięga?
- ćpuny.
- dlaczego?
- bo to menele.
;-)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.