Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
No longer anymore a Narcotic dream...
Morfineusz pisze:g3no, sprawdź mejla ;)
g3no pisze:Może ktoś chętny na wspólną wyprawę psychodeliczną? Stolica.
Scalam. -dsn
Morfineusz g3no ja tez jako warszawiak z checia sie z wami wybiore:)jestemn wolny 7/24h:).Czekam na odzew na emailu:).Ps tam tez sie odezwalem:)
Złaziłem się trochę, wytrwale szukałem, ale łysiczka nie wpadła jeszcze w me ręce (a wydaje mi się, że okolica dobra).
Przeca masz parę postów nad sobą chłopaków ze stolicy. -dsn
Pozdro moje gg 11007497
mhjal pisze:Gdyby ktoś z Małopolski (na południe od Krakowa, ale nie takie dalekie południe) chciał podzielić się jakimś miejscem, udzielić wskazówek.
– Jest wódka. ~Andrzej Sapkowski
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.