Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 4 z 4
  • 419 / 2 / 0
Ja po samej kodeinie euforii i ciepla nie mam, tylko sedację i wyjebanie na świat
Chyba, że z czymś ją zmiksuję. Piwo czyni cuda :-)
Próbowaliście?
Mój podpis to fikcja połączona z jebaną baśnią. I ten post też. W ogóle kłamczuch ze mnie i fałszywiec.
  • 368 / 10 / 0
Baa dębowe mocne na ciepło w zimę na popitkę antka. Jakieś schłodzone jabłkowe pseudopifko w lato. Całkiem nieźle zabija posmak. Lepiej niż woda, albo słaba herbatka.
  • 377 / 8 / 0
Shmerz pisze:
Ja po samej kodeinie euforii i ciepla nie mam, tylko sedację i wyjebanie na świat
Chyba, że z czymś ją zmiksuję. Piwo czyni cuda :-)
Próbowaliście?
No piwko po kodzie ci zmniejsza euforie i zwieksza sedacje, to raczej nic dziwnego ze masz tylko sedacje jak spijasz po kodzeniu :D
Real dream...
No longer anymore a Narcotic dream...
  • 419 / 2 / 0
Czytaj ze zrozumieniem- jak nie spijam, to nie ma euforii, tylko sedacja :-)
Przeciwnie niż Ty piszesz, ale.. Tak po prostu u mnie jest. Kilka lykw alkoholu nagrzany, i nagle fala euforii, heh
Mój podpis to fikcja połączona z jebaną baśnią. I ten post też. W ogóle kłamczuch ze mnie i fałszywiec.
  • 377 / 8 / 0
Oooo to prosze, ciekawy przypadek jestes w takim razie bo ja to przewaznie jak opio wrzuce a potem alko to euforia spada zwiekszajac sedacje, ale chuj, rozne przypadki są ;-)
Real dream...
No longer anymore a Narcotic dream...
  • 419 / 2 / 0
Różne przypadki są, więc jak ktoś narzeka na brak euforii, warto spróbować :)
Co ciekawe, zauważylem, że najlepiej dziala wlaśnie piwo, bardziej niż wódka czy wino. Może to przez to, że jest gazowane i żolądek zaczyna szybciej pracować..
Nie wiem :-)
Ale tak jest. Spróbujcie, może będzie milo :hug:
Mój podpis to fikcja połączona z jebaną baśnią. I ten post też. W ogóle kłamczuch ze mnie i fałszywiec.
  • 377 / 8 / 0
Hah możliwe ja to i tak ostatnio opio nie wale tylko pije ze nie wiem ale dobrze euforyczny jest thiocodin jak go pokruszysz tak na pyl bez kryzienia bo ostatnio tak 9 paczek zajebalem to spoko nawet mi sie troche cieplej zrobilo ;-) ale sulfo rozwala ściany rzołądka ^^
Real dream...
No longer anymore a Narcotic dream...
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.