Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 4348 • Strona 106 z 435
  • 451 / 14 / 0
150 ?! ja pierdole , nie wieże , albo gośc ma tego na kilogramy a ty masz z nim super kontakt albo wali w chuja (na 99% )
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 402 / 4 / 0
DMT 300zl g jest realne
wiewi2@bk.ru
  • 934 / 12 / 0
Prawdopodobieństwa takich okazji w przypadku dragów to w 99% wałki, taki to biznes. Co nie znaczy że sie nie zdarzają kiedyś zaproponowano ni kryształmdma po 60zł co uznałem za sprawę oczywistą i nie wartą zawracania głowy, ale jak zobaczyłem to było jasne że trzeba brać ile się da bo to taki sam kryształ za który płaciłem 140zł, koleś tłumaczył się że u jego klientów słabe ma to branie i chce tylko włozoną kase wyjąć :-D
  • 269 / 5 / 0
Dokladnie trzeba zawsze orientacyjnie samemuy wybadac temat..
kwas x2 -150 zł? to sobie mozesz kolego kurwa kupic 40 nbomów albo 2 nbomy ze 100 mg tryptamin wuchte browarów fajki i sztuke dobrego baka... NIe nabieraj sie :cheesy:
  • 48 / 2 / 0
Po ile teraz bloczek kartonikow 50szt 25C-NBOMe 0,8mg lub 1,3mg ?
  • 502 / 42 / 0
Jaka jest rozsądna cena za 1 kg słomy makowej?
  • 112 / 2 / 0
Łysice na Podlasiu/Mazowszu?
Jestem synem króla sedesów
  • 343 / 3 / 1
listekmst 100 i mst 200?
"Lets go Batman and Robin. Rob a pharmacy on the comedown."



Spoiler:
  • 177 / 1 / 0
Czarno rynkowa średnia cena za 30 tabsów Tramalu 100 mg?
Nigdy nie zażywałem żadnych narkotyków.
Nigdy nie powiedziałem prawdy.
_______
Moja opinia jest opinią błędną.
...i mam małego penisa c: Biblia - najdłuższy trip raport w dziejach.
  • 502 / 42 / 0
W aptece 100 mg x 30 tab kosztuje 24 zł wieć u dila pewnie z 2 razy drożej.
ODPOWIEDZ
Posty: 4348 • Strona 106 z 435
Newsy
[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.

[img]
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania

Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.

[img]
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia

W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.