- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Ostatnio znudziła mi sie zabawa na samych APBekach. Lubię do tego dodać 4aco, ale tymczasowo brak.
A 2cp wrzucone ostatnio wróciło do łask.
Są rożne opinie, jedni odradzają bo ciśnienie no i faza długa, ale długość fazy to mi nawet pasuje, a drudzy ze super,
No nie dowiem sie jak nie spróbuje, ale mam startować w ciagu najbliższych kilku godzin więc dylemat jest gorący. :D
A jak chcesz im dać srogo to 100mg+75mg faceci i laski 90mg+60mg.
Ogólnie to 140mg faceci, 125mg panie, albo 175mg panowie i 150mg panie.
artur019 pisze:Jeżeli 80+80mg to dla facetów będzie si. Niektórzy mogą nawet mieć za mocno, ja bym celował w 80mg 6-apb i 60mg 5-apb dla panów. Koleżankom po 75mg+50mg. To są bezpieczne dawki na pierwsze razy/bez tolerki.
A jak chcesz im dać srogo to 100mg+75mg faceci i laski 90mg+60mg.
Ogólnie to 140mg faceci, 125mg panie, albo 175mg panowie i 150mg panie.
W takim razie dla przeciętnej jazdy po 150/125mg miksu dla pana/pani i 175/150mg dla mocnej ale jeszcze względnie bezpiecznej fazy, laikom bym więcej nie dawał. Jeszcze sobie coś wkręcą jak im oczy zaczną latać. :D
PuTTy pisze:Dla tych co nic nie brali 125 moze poskladac a 150 bardzo mocno poskladac, tymbardziej ze w mixie 5 i 6 jest duzo mocniej niz taka dawka 6. Dla dziewczyn 125 mysle tez bedzie wypierdol. Zalezy co kto oczekuje.Dla lasek 125 mysle bedzie optima i tej dawki bym nie przekraczal , a dla meszczakow to 80+80 bedzie bardzo mocno, dla swiezych dalbym 140.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
