Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
extremevir pisze:Odkupiłem od ziomka 6ml. Piątek wieczór 2,2ml przed wyjściem na najebundę.
extremevir pisze:Oraz nieprzyjemne uczucie w brzuchu na zejściu (takie jakby gastro, pewnie domaga się żołądek czegoś po zatruciu).
jazzbass pisze:A jeszcze jak ktos pisze, ze smak jest taki ohydny, ze nie da sie wypic/wytrzymac/chce mu sie od tego rzygac
extremevir pisze:Z czego wywnioskowałeś, że nie umiem korzystać ?
NiewidomyMnich pisze: Pamiętam niejedną polewkę z wodą :D Jednak wczorajszy MERCK w szklance wody, to był dla mnie nowy poziom - kto ma, ten wie, jaki kurewski zapach i smak ma ten sort :)
Bo teraz się zrobiła moda "Tak tak, to jest Merck". Jeden sprzedawca tak napisał i wciągu 2 dni u reszty się okazało, że też mają Merck.
Robiłem już wcześniej podejścia (bodajże dwa ale teraz to sobie nie przypomnę), lecz na tyle to dawno było przed tą przygodą, że śmiało powiem, że nie miałem tolerancji.
@wiewi2
Zmieszałem z alko na zejściu albo już nawet po nim. A na drugi dzień bez alko, na pusty żołądek ok 5ml dobrze dawkowanych. Więc mam prawo być zawiedzionym a wiem, że to nie ma działać jak jakiś upierdalacz
Ziomki zrobili z 80ml tego samego sortu NaGHB, jutro zobacze jak to się na mnie zaprezentuje
angrybrads1 pisze:prosze bardzo robcie :D tylko ta ankieta bedzie tak prawdziwa i obiektywna i na takim poziomie jak - "czy Bog istnieje" :D
robię edt odnośnie mojego CZY WARTO. no więc przyjaciele..
warto jak najbardziej, tylko nie warto się wjebać, a mi to coś ostatnio nie idzie..
Przerobilem 400ml w 2 miesiace (byly ciagi ale nie 24h. Na noc nie lalem nigdy, jedna przerwa 9 dniowa. Teraz od poniedzialku koniec butli, takze na razie stop.
Pozytywy:
- Zdecydowanie poprawia humor.
- EUFORIA
- Libido
- SEX !
- Nikna leki i zachamowania
- Prawie nie pije juz alkoholu
Negatywy:
- Szybko schodzi
- Smak i zapach
- Urudnione dawkowanie na miescie
GBL calkowicie wylecza mnie z mojej fobi spolecznej i nerwicy. Po polaniu az sie chce wychodzic i cos robic, zalatwiac :).
Caly czas chodzi sie pozytywnie nastawionym. giebel pomogl mi prawie bezbolesnie przejsc rozstanie z dziewczyna...
Ja, zwykły dobry człowiek, planuję zakatowanie jej nowego wybrańca i samobójstwo.
Cmx pisze:Warto :)
Przerobilem 400ml w 2 miesiace (byly ciagi ale nie 24h. Na noc nie lalem nigdy, jedna przerwa 9 dniowa. Teraz od poniedzialku koniec butli, takze na razie stop.
Pozytywy:
- Zdecydowanie poprawia humor.
- EUFORIA
- Libido
- SEX !
- Nikna leki i zachamowania
- Prawie nie pije juz alkoholu
Negatywy:
- Szybko schodzi
- Smak i zapach
- Urudnione dawkowanie na miescie
GBL calkowicie wylecza mnie z mojej fobi spolecznej i nerwicy. Po polaniu az sie chce wychodzic i cos robic, zalatwiac :).
Caly czas chodzi sie pozytywnie nastawionym. Giebel pomogl mi prawie bezbolesnie przejsc rozstanie z dziewczyna...
Co do plusow, ja juz kiedys pisalem, gdyby byla taka mozliwosc, chcialbym zeby mi wszczepiono butle z dozownikiem aktywujacym sie co 2-3h. Zycie byloby piekne.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
