Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
kawa z mlekiem
Powód: poprawiłem powtórzenie ;)
PO 2 to z kolejna dawka zaczekajcie az poprzednia troche odpusci np. Ja rano jak zaczynalem z tym badziewiem to czekalem az sie wysralem zanim zapodalem next dzialke ... Przy okazji dzieki takiemu postepowaniu mozna prawie w miejscu zatrzymac tolerke na jakis czas of course
PO 3 milego srania a ziolka na sranie zostawcie babci a nie dodatkowo szarpac organizmem
Kiedyś gdzieś czytałem, że jakiś polski artysta zmarł z tego powodu, że nie wypróżniał się przez dłuższy czas i zmarł bidulek zatruty.
jacek_kozicki pisze:Trzeba zrobić sobie malutką przerwę, kiedy to skręt się rozpoczyna (ale też bez przesady). Robimy kupkę i szybko wracamy do gry.
Kiedyś gdzieś czytałem, że jakiś polski artysta zmarł z tego powodu, że nie wypróżniał się przez dłuższy czas i zmarł bidulek zatruty.
Zioła i lekkie jedzenie naprawdę dużo dają, nie ma co zbędnie kombinować.
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
