skunk_one pisze: jakbys mial przy sobie cwiare(250) i 2 kola to bys jusz lezal w sledczym
i nie 250, tylko 0,25-około
Pozatym nie miałem konkretnego przesłuchania, w kręcaja mi ze diluje i że uprawiam bo znaleźli nawozy do roslin i doniczki.
Pewnie mnie obserwują, ale narazie sie skonczyło na posiadaniu...
i nie 250, tylko 0,25-około
Pozatym nie miałem konkretnego przesłuchania, w kręcaja mi ze diluje i że uprawiam bo znaleźli nawozy do roslin i doniczki.
Pewnie mnie obserwują, ale narazie sie skonczyło na posiadaniu...
2) jak jej nie dostaniesz, popros o wydanie wszystkich rzeczy jakie ze soba miałes (musi byc w protokule ze miałes przy sobie tyle a tyle kasy)
3) imho cennik mozesz dostac dopiero po rozprawie, o ile wogle go dostaniesz
4) jezeli usłyszysz zdanie "kosztami postepowania obciaza skarb panstwa" w czasie rozprawy (a tak jest na 90% - co prawda na zajeciach z karnego ,jeszcze niemiałem o kosztach sondowych, ale tak mi sie wydaje), to odrazu składasz zawiadomienie do prokuratury ze zostałes okradziony przez policjantów.
skunk_one pisze: no moze sprytni panowie policjanci ci chcom wtyrac wala, u mnie na miescie kiedys wpadli chlopakowi na dom i zabrali pol kilo, do prokuratury dotarlo 150
A moje pieniażki są udekumentowane i podpisane że to moja własność więc o wałku mogą sobie pomazyc, ale szlugi i zaplniczke pies mi zajebał, niewielka strata ale fakt sie liczy!
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Naproksen i LSD w bałtyckich krabach. Jak leki trafiają do morza?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.