Poszło 800 mg.
Kolega nie zaznaczył tylko, że tak wysokie dawkowanie mogło być spowodowane wątpliwą czystością odczynnika.
Również testowałem ten kanna...
...jednak w moim organizmie znajdowało się sporo innych związków, co uniemożliwia mi w miarę obiektywną ocenę.
Choć w zestawieniu w jakim dane mi było go próbować...
...całkiem się podobał.
Bardzo chętnie przetestuje go na czysto.
[dla mnie działanie wydaje się na tyle obiecujące, że nie zraża mnie dawkowanie...
...a jeszcze można sprawdzić odczynnik z innych źródeł.]
Małe sprostowanie:
Pozytywne odczucia dotyczące tego kanna wynikały z faktu jednoczesnego uwalenia innymi związkami.
Palony bez wcześniejszej intoksykacji nie zachwycił mnie...
Działa bardzo łagodnie, brak mindfucka, przyjemne czucie ciała.
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l)
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.