trwałe czy nie i tak się cieszę, że schodzę z tego gówna...w sumie gdyby nie sertralina mój żywot mógłby się gorzej potoczyć.
ale ssri niszczą...
godzina 11:00 - 0,3g snuff
godzina 14:00/15:00 - 0,2g snuff
godzina 18:30 - 0,2g snuff
godzina 21:00 0,5g blant na sen
Ciagne to już 4 dni i chujowie sie czuje jak nie zajebie, nie jest to typowy zwalec. Klatka mnie kuje, tak jakby ktos mi ja wciskal i czuje ostre bicie serca... Czy w ogole branie kota tak jak ja jest normalne? Nie stanie mi sie cos?
PS. eth_cat puder
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
Pozdrawiam
peszel pisze:Jadłeś coś przez ten czas?
JohnyHa pisze:Ból klatki to od hiperwentylacji. MJ do stymulantów to bardzo zły dodatek, bo praktycznie zawsze kończy się to hiperwentylacją. Najedz się soli kuchennej wraz w sytym posiłkiem. Potem rób sesje z papierowym workiem na uspokojenie.
Wczoraj z ziomkiem popiliśmy wódkę i usnełem. Dziś jak się obudziłem, miałem na początku też te ostre kucie.. Zjadłem i jem dalej, i jest w miarę ok. Czuję jeszcze lekki ból klatki i taki mentlik w głowie, ale to już normalne po snuffaniu. Jakoś przełamałem się i powiedziałem stop.
dzięki
No i wg. medycyny mam ciężką depresję, osobowość pograniczną typu borderline i zachowania mocno autodestrukcyjne.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
