chusajn pisze:Tak, przy duzym pechu i intensywnym jaraniu moze Ci to wyjść na teście nawet kilka tygodni od ostatniego jarania.
No i dobra, zalozmy, ze tak jest. A ja wtedy mowie, "panie, tydzien temu wrocilem z Holandii, chce jechac na krew...", i co wtedy?
To wtedy i tak Cie upierdolą tzn , na mocz , na krew , i na wyniki czekasz , jak w moim przypadku 9 miesięcy bo są kolejki .
Przychodzą wyniki ze stężeniem Thc we krwi i prokurator decyduję czy miało to wpływ na zdolność kierowania pojazdem.
W moim przypadku nie zabrali prawka bo nie miałem przy sobie na szczęście i dopóki wyniki nie przyjdą i prokurator nie dopierdoli to mam prawko i jeżdże mam wyjebane , kontroli miałem whooj i póki co żadnych problemów.
Ale rada : Jeżeli przy którymś z pasażerów ,przy Tobie coś znajdą lub w furze masz testy z automatu i dupa zimna.
Ja się tłumaczyłem ,że zapaliłem sobie 2tygodnie wcześniej , a jak zobaczyłem koguty to 15 sek wcześniej, mówiłem do ziomka ,żeby już zamykał blanta bo nic nie ma :D
Pozdrawiam najaranych pozytywnych kierowców ;]
Vampiria pisze:Pochodne kanabinoli mogą być wykrywalne w surowicy krwi i moczu przez ok. 3 tygodnie od zażycia. Aby je wykryć, potrzebne jest specjalne badanie na ich obecność. W tzw. badaniach podstawowych (morfologia, OB, rozmaz) nie można wykryć pochodnych kanabinoli, więc nic Ci nie grozi.
A prawda, zwykłe badania nie sprawdzają substancji psychoaktywnych, na to musisz się zgodzić.
Lekarze od tysięcy lat propagują cannabis, już 5000 lat temu na Kujawach palono ziele.
Forbes goo.gl/ExUXOT: MACZANY ZABIJAJĄ
Jedne żródła podają obniżenie przez THC dopaminy-charakterystycznny brak koncentracji u palacza i rozproszenie wzroku,
Drugie źródła podają że podwyższa serotonine i dopaminę,a obniża gaba,noradrenaline i acetylocholinę.Jak to w końcu jest? :-/
No i taka ciekawa sprawa z tym napierdalającym sercem-czy to wynik nie wyleczonej do końca nerwicy lękowej i fobi spolecznej którą mam?
Dodam że sama mj mimo poprawy nastroju powoduje lęki i takie wkręty nieprzyjemne,lubie ogulnie tą banie tą inność,euforia ALE dopiero jak dojebie ze 2 mocne piwa osiągam stan mega zajebisty,zero lęku,takie lekkie najebnie alkowe i ta nadwrazliwoscć mj,nigdy nie pale jej samej bez alko czy benzo bo jest hujowo.
Po samej mj mam taką nadczynność psychoruchową,podniecenie,często lęki nasilone i chce mi sie chodzić po mixie z piwami osiągam taki neutralny stan który mi odpowiada. ;]
Rowniez zauwazylem ze piwo dobrze leczy badtripy. Jednak lepiej je leczy oswajanie sie z konpia po jednym buchu. Istnieje niewielka ilosc ktora powoduje ciekawy stan bez wkretow, oczywiscie w bezstresowym otoczeniu np w samotnosci. Ponadto, najlepie(chodz to niepopularne co powiem) warto poczekac az sie bedzie mialo silna i dojrzala psychike. Pierwszy raz palilem majac 16 lat. Ale przyjemnosc zaczalem czerpac kolo 18. W miedzy czasie palilem pare razy w roku bylo roznie. Teraz mam taki czas ze nie pale, bo praca mnie zajmuje. Ale jest tak od niedawna. A i jesli jestem wiarygodna probka to nie warto palic calymi dniami. Mlzna codziennie ale pod koniec dnia. Wtedy odstawienie NIC nie zmienia. Zadnego braku koncentracji, motywacji etc. Pale bo lubie, ale jak nie pale to nie pale
/Scalono. -dsn
Ramowy pisze:I dlatego smutno sie zastanawiam ( w sumie to wiem ) co będzie kiedy ja albo moja dziewczyna zdamy w końcu prawko i nas stestują. Palimy dziennie do wyczerpania krzaczków..
Lekarze od tysięcy lat propagują cannabis, już 5000 lat temu na Kujawach palono ziele.
Forbes goo.gl/ExUXOT: MACZANY ZABIJAJĄ
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.