Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Więc jak z takim sprzętem w PL ? Nie chodzi mi o pompki bo widziałem ze lipne są na tej stronce ( tzn dla mnie , mam inne upodobania) ale ten korek zajebista sprawa.
pzdr
codo tej małej patelni, to kojarze ze bandzior coś takiego kupił, ale gdzie? pewnie w nl
można jeszcze dno puszki (spód, ten wklęsły okrąg ;) ) wykorzystać, pojemność 5 ml chyba, czyli tyle ile nie skrócony korek. Podobnie jak z łyżką, łatwo rozlać. za to duzo trudniej wylać gdy korzystamy z 2 strony. ja tak bupre przygotowuje zawsze tj. gotuje zawsze dajmy te 15 ml wody z bpr, puszka musi być pod kątem, bo wkurwiają te rowki jebane (przy gotowaniu nagrzewa się w chuj, bo to aluminum i mimo grubego długiego chwytaka, trzymam ten wynalazek kombinerkami, nie potrzeba już korków. Raz szukałem przy 5 monopolach korka i kurwa nie było (wtedy jeszcze puszki alu nie rokminiłem) i ostatecznie opium wygotowałem w aluminiowym młynku do baki lol
moektórzy są gadżeciażami, a niektórzy jednorazówkami zulówkami. Jedni wolą kupować zapalniczkę co tydzień inni wolą mieć zippo do końca życia itd. Strzykawki fakt głupota, ale patelke bym chciał i dbałbym o nią, choć korek mam od kwietnia i służy nadal.
Strzykawka szklana też głupota? traktuje to na tej samej zasadzie. A patelka jest stylowa i chuj. T
ak samo gardze tymi lufkami pękającymi za 20gr wole kupić CIOCiE żaroodporną co mam ją od marca do dziś, a upadła nie raz
pewnie twoja stara kupuje najtansze rajstopy
-- faktycznie nie ma co kupowac skoro za free daja ;)
-- teraz tylko brakuje zeby zaczeli wydawac w szerszym gronie recepty na H
angielski podtrzebny ->http://ca.news.yahoo.com/blogs/dailybre ... 01332.html
ale sie rozmarzylem
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
