PS: Gdzieś tu jest wątek o odstawianiu wenla. Niech sobie poczyta i stwierdzi czy warto.
peszel pisze:Zażywam obecnie perazyne w dawce 150mg dobowo (25mg rano i popołudniu, 100mg na sen), w jakim stopniu taka dawka może wpłynąć na działanie stymulantów?
Co za bzdura. Łapiesz, że jak Ty tak miałeś to nie każdy musi?
Mogą działać słabiej, poza tym JAKIE stymulanty?
Efedryna, czy
coś
coś
coś
coś
coś
coś
coś
coś
coś
coś
coś
metamfetamina?
Perazyna jest neuroleptykiem, więc nie "rozkręca się" w taki sposób jak a-depresanty. Wynika z tego fakt, że można robic sobie "przerwy" na branie speedów bez zbytniej utraty działania terapeutycznego.
Mnie, kolego wyżej zdarzało się brać kota ciągami, zjazdy ograniając 50 - 150mg perazyny, po 8 zaś godzinach ponownie brać kota - z doskonałym skutkiem.
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
