Z Jeffersonów najlepsze jest moim zdaniem "After Bathing at Baxter's". Utwór "Won't You Try / Saturday Afternoon" wwrzuciłam sobie wręcz do mojego odtwarzacza mp3 vel "grajła". Ostatnio kupiłam też na winylu "Blows Against the Empire" Jefferson Starship... kontynuacja oryginalnego zespołu z udziałem muzyków m.in. Jefferson Airplane, Grateful Dead i Crosby, Stills & Nash. Bardzo piękna, choć trochę melancholijna muzyka... słyszę w tym jakby melancholię przegranej rewolucji...
Z Grateful Dead mam "Live/Dead" i "Anthem of the Sun", niedługo będę jeszcze miała potrójne "Live at Fillmore '69".
Polecam jeszcze taki niemiecki zespół Amon Düül II, zwłaszcza płyty "Yeti" i "Wolf City". Osoba bardziej niż ja zdolna do skupienia może przy tym odlecieć na trzeźwo... ;-)
Wracam na forum?...
00. LOTR Soundtrack - Concerning Hobbits
01. Marillion - Genie
02. Kaliber 44 - Suczka
03. Kaliber 44 - Gruby Czarny Kot
04. Kaliber 44 - Film
05. Kaliber 44 - Abradababra
06. Lustra - Scotty Doesn't Now
07. Green Nuns Of The Revolution - Thunder Thighs
08. Astral projection - Dancing galaxy
09. Coldcut - Timber
10. Infected Mushroom - Elation Station
11. Jefferson Airplane - Don't You Want Somebody To Love
12. Bob Sinclar - Love Generation
13. Yahel and Eyal Barkan - Voyage
14. Astral projection - Ambient galaxy (disco valley mix)
Jak dla mnie full positive.
Z Apteki na początek proponowałbym utwór Synteza (koniecznie wersja angielska)
Circles i Ceremony - same w sobie mają coś psychodelicznego.
Korn też się dobrze sprawdza, szczególnie przy płytach:
Follow the Leader, Issues, Korn, moze byc tez Untouchables
ewentualnie Massive Attack, polecam płytę Mezzanine
[quote=""nvm""]Właśnie, mógłby ktoś wrzucić Aptekę np. na rapidshare czy coś podobnego? Szukałem tej kapeli po sieciach p2p i nic nie mogę znaleźć. Z góry dzięki [/quote]
emule znalazło mi 85 ich mp3jek
Słucham też KASTe (PL HH) i gurala (PL HH), ale nie bo to wkręcajaca muza tylko ich fhuj popieram.
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.