Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Jak wrzucać zdjęcia ( poprawnie ) :
topic52118.html tutaj instrukcja dodawania zdjęć\obrazków ( autor: NicMiNieZrobicie )
Zdjęcia większe niż 1024x768 pixeli i 1mb nie są możliwe do wrzucenia na serwer.
Do pomniejszenia obrazków\zdjęć, możemy użyć zwykłego Painta, GIMP-a LUB http://www.picresize.com/ (więcej opcji, więcej możliwości : https://pixlr.com/express/ ) zmniejszamy do rozmiaru jakiego chcemy + dodatkowo , mamy możliwość manipulowania jakością zdjęcia, co wpływa na jego wagę ( mniejsza jakość - mniejsza "waga" zdjęcia ).
Naprawdę nie jest to trudne - resize zdjęcia i wrzuta poprzez host forum , 5 min pracy. A dla nas jest to ułatwienie. A zdjęcia zostaną na zawsze.
Pamiętajcie w razie czego o metadanych żeby usunąć jeśli wrzucacie przez zewnętrzny hosting (smażcie się za to w piekle). Hyperreal je usuwa z miejsca, ale w razie czego sprawdzić czy są możecie tutaj: http://exif.regex.info/exif.cgi[/size]
Kierowalem sie tymi zdjeciami
http://grzybki2006.w.interia.pl/grzybki.htm
oraz tymi z wikipedi
Jak to nie sa jak sa :D nie chce zadnych kurde rozczarowan i bolow brzucha...
http://www.grzyby.pl/blaszkowe-po-obrazkach.htm
Tutaj prosze was pomoc, o znalezienie tego co znalazlem. Wiekszosc obrazkow jest dostepna w wersji profesjonalnej. Nie zwracajac uwagi na wasze wypowiedzi :D poszedlem dalej szukac, prosze bardzo o to co znalazlem :] :
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
Przez chwile pomyslalem, ze jestescie przeciwnikami psychodelicznych grzybiarzy i chcecie mnie zniechecic, oj nie nie :) ja je zjem
Jak nie... to te zdjecia co zmiescilem nie wiem, nie mam pamieci fotograficznej? O co chodzi, moze po prostu jestem debilem?
Takie grzybki u mnie na podwórku rosną w trawie ]
No:D Taki shit rośnie wszędzie:P Ludzie O_o Ja uważam że łysiczki nie sposób pomylić jak się widziało zdjecia. Te grzybki nawet nie mają nic parktycznie żeby byc brane pod zibeny... owszem jest wiele grzybków rosnących na łąkach... ja w sumie nie radzę szukać na takich "po prostu" łąkach. Pastwiska to podstawa... może i rosną dziko ale akurat ten gatunek musi chyba być czymś "nawożony" tak mi się wydaje. Także pastwiska....
http://www.youtube.com/watch?v=XS2ySjP3JSM Obejżyjcie sobie ten filmik... jest to fragment dokumentu o grzybach halucynogennych... także o Muchomorze czerwonym... widac tam gołym okiem na jkiego rodzaju łączce (pastwisku) szukać (jest to Walia ale klimat mają podobny do naszego)
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.