Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 1 / / 0
Witam,piszę ponieważ potrzebuję sprawdzonych metod krok po kroku dotyczących produkcji czystej efedryny w domu-może ktoś wie z czego i jak w jaknajtańszy sposób wyprodukować efedrynę lub gdzie można się w nią zaopatrzyć?
Uwaga! Użytkownik kokss nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 198 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: czeslaw187 »
Na Rhodium jest z benzopropenu :)
Uwaga! Użytkownik czeslaw187 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 4 / 0
kupcie sobie 10 opakowań TUSIPECT'U tylko w tabletkach i zjedz jedna tabletka zawiera 10-15miligramow efydryny(przysfajalnej)w opakowaniu jest 20 tabletek co daje 20-30gramow efydryny a wiec 12 krotnie przekraczasz dawke smiertelna fajnie a zyjesz i to jak!!!!!!!!!!!!!!!
  • 164 / 8 / 0
biały proszek pisze:
kupcie sobie 10 opakowań TUSIPECT'U tylko w tabletkach i zjedz jedna tabletka zawiera 10-15miligramow efydryny(przysfajalnej)w opakowaniu jest 20 tabletek co daje 20-30gramow efydryny a wiec 12 krotnie przekraczasz dawke smiertelna fajnie a zyjesz i to jak!!!!!!!!!!!!!!!
1 g = 1000 mg

20 g = 20000 mg

1 tbl zawiera 15 mg efedryny

20 tbl zawierw 15 x 20 = 300 mg

10 opakowań po 20 tbl - 10 x 15 x 20 = 3000 mg = 3 g

Post ogólnie z dupy dość, jak sporo twoich. Sporo z nich skasowałem już i widzę, że sporo jeszcze skasuję.

Proszę cię, oszczędź mi roboty i nie pisz więcej takich przepełnionych głupotą wiadomości.
Uwaga! Użytkownik Sterylny Marcin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 155 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Szacun »
Daj spokój, chłopak pomylił się o jedno 0 tylko... <_< :huh: :huh:
Uwaga! Użytkownik Szacun nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 4 / 0
Sterylny Marcin pisze:


1 g = 1000 mg

20 g = 20000 mg

1 tbl zawiera 15 mg efedryny

20 tbl zawierw 15 x 20 = 300 mg

10 opakowań po 20 tbl - 10 x 15 x 20 = 3000 mg = 3 g

Post ogólnie z dupy dość, jak sporo twoich. Sporo z nich skasowałem już i widzę, że sporo jeszcze skasuję.

Proszę cię, oszczędź mi roboty i nie pisz więcej takich przepełnionych głupotą wiadomości.
Ej do kurwy jebanej jesli Ty myslisz i tworzysz swoj jeden post okolo miesiaca zeby nie bylo zadnego bledu to nie znaczy ze ja tez mam tak robic!!A jestem tylko czlowiekiem wiec mogę sie chyba pomylic nie????
  • 210 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Obłąkany »
Ej do kurwy jebanej jesli Ty myslisz i tworzysz swoj jeden post okolo miesiaca zeby nie bylo zadnego bledu to nie znaczy ze ja tez mam tak robic!!A jestem tylko czlowiekiem wiec mogę sie chyba pomylic nie????

Skoro Tobie musiało by to zająć miesiąc, żeby nie było błędów i drugi miesiąc żeby nie bylo głupot to lepiej w ogóle się nie udzielaj.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2006 przez Obłąkany, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierdol dragi - zostań ninja.
  • 49 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Cinkowy »
nie kłócić sie sie, ja tez bym był chetny zapodac sobie efedryne na siłowni tak jak pewnie "kokss" pewnei taki ma cel, jednak czytałe mze sa rozne efedryny i roznie działaja, ktora bylaby najlpesza na silke i ile by wynosił jej koszt?
  • 237 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: japa »
  • 802 / 29 / 0
Cinkowy pisze:
nie kłócić sie sie, ja tez bym był chetny zapodac sobie efedryne na siłowni tak jak pewnie "kokss" pewnei taki ma cel, jednak czytałe mze sa rozne efedryny i roznie działaja, ktora bylaby najlpesza na silke i ile by wynosił jej koszt?
TERAZ JUZ BEZ KASTETU ;-) zmieniles bron na wlasne miesnie?-wsumie dobrze...a napewno rozsadniej tylko uwazaj co zapodajesz pakujac.chociaz ja bym nic niezapodawala...ewentualnie jakies odzywki.sa w sklepach..dla kulturystow...i sprzedawca zawsze cos poleci i dostosuje do twej osoby.-taka rada mala :cool:
uʍoƿ-əƿɪsdn ƿəuɹnʇ uəəq sɐɥ ƿɿɹoʍ əɿoɥʍ ʎɯ əʞɪɿ ɿəəɟ ɪ
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006


http://www.feta.blog.onet.pl


-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.