Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
jak myslicie, reszty siana itp. na polu moga miec wplyw na owocniki? moze byc ich mniej, wiecej czy w ogole to niczego nie zmienia?
Niemniej patrząc na pogodę zapowiada się co najmniej przyzwoity.
Najgorzej że nie bardzo mam dostęp do najlepszej miejscówki w okolicy :< Chyba pora wsiąść na rower i się rozejrzeć za czymś nowym, bo dostępne łączki są raczej średnie.
Moje posty to fikcja literacka.
animizum pisze:U mnie na miejscówce jeszcze nic nie ma :P Więc poczekał bym z tym otwarciem sezonu do pierwszych zdjęć :>
Że początku sezonu jako takiego oznaczać to nie musi - inna rzecz.
Acha, jeszcze lojalnie uprzedzę - posty zawierające wyłącznie pytanie czy już są lub "informację", że jeszcze nie ma będą lądowały w kompoście.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.