Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 2 z 14
  • 21 / / 0
Podejrzewam, że 5oozł lekką ręką, ale nie żałuję pieniędzy - młodośc - głupota, ale było magicznie. Szkoda może zdrowia, choć do dzisiaj co jakiś czas lubię sobie oszamać, żeby przypomnieć dawne czasy.
Uwaga! Użytkownik Pasithea nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1238 / 30 / 0
5 zł za dużo

*mniej niż stówa
לאכול חומצה!
  • 2518 / 28 / 0
Łącznie wydałem jakieś 25zl.
  • 1345 / 6 / 0
Pewnie z parę stów. Nie żałuję ni grosza prócz paru ostatnich opakowań, które chuja dały.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bender

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 433 / 2 / 0
Około 100zł może troszkę ponad. Niedużo jak na ponad 4 lata.
Legalise drugs and murder.

Moje posty to fikcja literacka.
  • 38 / / 0
Też koło 100 zł. Fajny temat.
  • 31 / / 0
Ciekawe pytanie. Nie mam pojęcia. Miesięcznie wydaję około 50zł na dexa. Czasem zdarza się, że o połowę mniej, a czasem, o połowę więcej. Z racji iż biorę w miarę regularnie od ponad dwóch lat, to to będzie minimum 1000zł. Nie jest tak najgorzej w sumie :-p
Uwaga! Użytkownik Kyoate nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 488 / 7 / 0
~1000 zł. Drugi rok ani złotówki.
  • 2362 / 31 / 0
35 złotych
BS
  • 1259 / 11 / 0
za czasów studenckich to była wręcz inwestycja - dwie paki za 5zł i cały dzień nic nie jesz.
ale narzekać nie ma co, bo to chyba najtańsza używka jaka istnieje, może pomijając hurtowy zakup GBL.
takie posiedzenie z piwkiem zwykle kończy się na poranny bólu głowy i ubytku min 20zł jeśli nie jesteś hardcorem napierdalającym Harde.

W moim przypadku DXM przyczinił się do porzucenia nałogu nikotynowego, więc lokowałbym zyski/straty na chwilę obecną na +2000zł
Uwaga! Użytkownik wintermute jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 2 z 14
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.