Obserwuje konwulsje idei i Pustkę, która śmieje się sama do siebie ...
anonimowy_uzytkownik pisze:A co, myslisz ze ludzie ktorzy maja pojebana osobowosc nie pisza z sensem?
Stan hipomaniakalny mam jak dotychczas na każdym antydepresancie. Po sertrze około miesiąca, po citalopramie tydzień...
revolutionaction pisze:Paroksetyna najmocniejsza z tej grupy.
thebigbos pisze:Najmocniejsza nie znaczy najlepsza. Gdy się dobrze spojży to każdy ma inny profil działania, pomimo należności do tej samej grupy.
Abraxas pisze:Ja mam podobne odczucia co do tej chemiczności sertry, ale to własnie jest to co mi sie w niej podoba, bo czuje jej działanie.
Abraxas pisze:Działania paro w ogólne nie czułem, byłem tylko "numb" i kupa uboków.
Potrzebuję antydepresantu PODOBNEGO DO SERTRALINY (mam alergię na nią)! Co byście polecili? Może wenla jest bardziej podobna, co?
Obserwuje konwulsje idei i Pustkę, która śmieje się sama do siebie ...
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Jak kawa wpływa na oś jelita-mózg?
Naukowcy z University College Cork postanowili dogłębnie zbadać mechanizmy stojące za pozytywnym wpływem kawy na oś jelita-mózg. Wyniki badań, opublikowane na łamach Nature Communications pokazują, w jaki sposób regularne picie kawy i kawy bezkofeinowej wpływa na mikrobiom jelit, a co za tym idzie, na nasze zachowanie oraz poziom stresu.
