Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
mass z diabłem to Ci uwierzę, ale nie z 14g w ciągu tak krótkiego czasu.
LOL jeśli faktycznie tyle wjebałeś to nic dziwnego (nawet przy mniejszej ilości) ile razy już miałem wizuale lepsze niż po kwasie :E a wystarczyło tylko wpierdolić większą ilość ketonów w 2-3h niż zwykłem wpierdalać rozbite na kilkudniowe ciągi :E , a głosy to ja ciąle słysze... gnembiom mnie ciągle o jeszcze jedną kreske
trass: glosy zaczely sie pojawiac kiedy stalem nie wiam jak dlugo pod drzwiami i podsluchiwalem czy ktogos za nimi nie ma. Bylem pewien ze jestem na podsluchu lub ktos zamontowal mi ukryta kamere. Ciagle probowalem cos uslyszec ale zaloze sie ze nikogo tam nie bylo ... az nagle przemowił ten kurewsko zmutowany głos :(
Możesz potwórzyć słowo w słowo co powiedział?
trass pisze:Kiedy, po ilu g i w jakich okolicznościach mówił to?
mass z diabłem to Ci uwierzę, ale nie z 14g w ciągu tak krótkiego czasu.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.