Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
16 kwi 2012, 19:51 / scalono - surveilled
Oglądałem film dokumentalny a dokładnie odcinek serialu Szerokie tory i pokazywali dzieci mieszkające na ulicy w Odessie. Nie chodzą, łamią ich jakieś paraliże ponaroktykowe, na pytanie co brali odpowiedają żę różne tabletki oraz ocet i nadmanganian potasu hehe to ja się kurde pytam czy my też nie będziemy chodzili czy oni walą nieprzefiltrowanego metkata ? Jeśli uda mi się połapać parę paczek acataru to wrzucę na YT
wyciąłem co najciekawsze zostało 49 sekund dobitnie niszczących metkata
http://www.youtube.com/watch?v=3iMnQxte ... e=youtu.be
scalono - surveilled
a cisza jak po śmierci organisty
Czeslaw pisze:Mógłbyś opisać, co więcej jest w tym dokumencie? Nie mogę tego znaleźć w całej Sieci.
tutaj można jeszcze oberjrzec pierwsze 10min, aby sciagnac trzeba miec konto.
Dzięki za link WildMonkey! bardzo dobry dokument, szkoda, że tak mało o samym metkacie. Dzisiaj juz sobie czytałem artykuł o tramadolu na Ukraine, gorzej z dragami tam mają niż u nas.
Oni nazywają te "zmieszane tabletki z octem i nadmanganianem" - Bałtuszka.
"Baltuszka - zdrobniala forma [ sympatyczna ] wobec osoby nadmiernie gadatliwej, majacej problem z utrzymaniem jezyka za zebami "
Takie tłumaczenie znalazłem tego, chyba pasuje ;)
Szerokie tory - bezdomni Odessy cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=GfkAr4KE8Mk
Szerokie tory - bezdomni Odessy cz.2
http://www.youtube.com/watch?v=Vv0N3g2wSOU
Pozdr
dużo w temacie jak tak przeglądnąłem 14 stron jest o tym jaki to mangan jest straszny i zabija ćpunów w Oddesie itd... jak pozbyć się go najwięcej z kota itd.
A macie pomysł jak pozbyć się go z organizmu?? Tzn. wiadomo, że większość z nas już trochę tego manganu wpierdoliła w siebie i należy też pomyśleć jak się tego chÓjstwa pozbyć.
Na pewno przerwa na jakiś czas, unikanie ciągów - ale co można jeszcze zrobić?? Duża ilość wody, częsty wysiłek fizyczny, suplementacja witaminą C.
I przypatrzyć się też pewnie żywności bo nawet taki szpinak czy orzechy zawiera mangan. No i występuje o ile wiem nawet naturalnie w rzekach.
Macie inne pomysły??
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
