Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 887 / 11 / 0
Jakieś 3 lata temu kupiłem telefon w celu następnej odsprzedaży go, po dostaniu paczki odrazu wystawiłem go na allegro, po tygodniu odezwał się do mnie kupujący że telefon został zarekwirowany jako że jest kradziony, po 2 miesiącach zostałem przesłuchany, od tego czasu cisza, sprawa się ruszy dalej czy nic z tym nie zrobią?
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2012 przez peszel, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 133 / 2 / 0
Raczej nic z tego nie zrobią jeżeli to było nieumyślne , zależy w jakich okolicznościach był jebnięty , kradzież , rozbój itp .
Ale myślę ,że odpuszczą ,choć wszystko zależy od tego co zeznałeś ,od kogo kupiłeś , jeżeli na allegro lub czymś podobnym to bez lipy ale jak od ziomka to mogą dochodzić.
Powodzenia .
  • 2814 / 14 / 0
Roger[meth] pisze:
Raczej nic z tego nie zrobią jeżeli to było nieumyślne
Czytaj http://pl.shvoong.com/law-and-politics/ ... %C5%9Blne/ .
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 477 / 18 / 0
Miałem identyczną sprawę, nie możesz pęknąć, musisz iść w zaparte zarówno na przesłuchaniu jak i w sądzie. Musisz tak mówić, że kupując telefon nie wiedziałeś, że pochodzi z czynu zabronionego tj. kradzieży. Oczywiście sam fakt, że telefon był bez "papierów" mógł o tym świadczyć, ale powiedz, że miał ładowarkę, słuchawki itd., że niczego nie podejrzewałeś. Gorzej jak kupiłeś sam aparat, wtedy to już jest mocno podejrzane. Ja wyszedłem z tego cało, tylko nagana.
"Ukryta twarz oznacza, że wiesz
Coś z czym nikt nie godzi się..."
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.

[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[img]
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków

Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.