Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 1 z 5
  • 167 / 8 / 0
Słowacja
Nieprzeczytany post autor: bungo »
Ahoj! :-) Orientuje sie ktos z szanownych forumowiczow jak wyglada prawo narkotykowe na słowacji? Na myśli mam grzyby palenie i kartony. Jakieś doświadczenia ze służbami ?
  • 27 / / 0
Czy ktoś zorientowany może mi powiedzieć, czy szałwia jest nadal legalna w tym kraju?
  • 3363 / 356 / 0
O ile pamiętam to jest legalna, nawet smartshopy są
  • 16 / / 0
Jak jest z legalnością metylonu ma Słowacji?
  • 1472 / 26 / 0
Teraz będzie czechosłowacja ,nie tylko Czesi będą mieli Depenalizacje :-)

http://swiat.newsweek.pl/slowacja-obniz ... 7,1,1.html

Przypomne ,że jeszcze jest do 5 lat za posiadanie czyli gorzej niż w Polsce ,Czesi ,Słowacja a kiedy Polska ?
  • 11 / / 0
Witam, czy ktoś wie czy w Czadcy (Cadca) istnieje jakiś smartshop (dopalacze) i jeśli tak to jaki jest jego adres?
Uwaga! Użytkownik aktywacja nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
witam, orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z mcniejszymi uzywkami w Popradzie i okolicach?
  • 1360 / 179 / 0
Skarlatny Pumpernikiel bodajze jest Slowakiem, napiszcie do niego na priva (o ile sie udziela jeszcze).
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 1293 / 20 / 0
a coś z apteki w słowacji jest wartego zachodu? OTC
Uwaga! Użytkownik Tracerek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 175 / 1 / 0
Tracerek pisze:
a coś z apteki w słowacji jest wartego zachodu? OTC
z tego co się orientuję to tam farmaceuta ma nie tak jak u nas: prawo odmówić wydania leku i odpowiada w razie czego on sam przed Nadzorem Farmaceutycznym, tylko może nawet powiadomić policję... choć nie wiem czy tam nie ma efedryny bez recki :)
BTC:1GA9NVZBYY1H7pduhoPw2s8HywQYEzncm2


http://www.ermail.pl/klik/VnJfYGUF
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą

Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".

[img]
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany

Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.

[img]
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie

Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.