Mam hydroksyzyne domięśniowo więc biorę 3 razy dziennie i jakoś daje rade.
Za tydzień wybieram się na terapie uzależnień i psychoterapie . Oglądam się za jakąś grupą wsparcia.
No i w planach też hipnoza ;]
Trzymajcie kciuki:)
Pozdrawiam
poszukaj czy w okolicy u Ciebie nie są organizowane jakieś zebrania medytacyjne. w grupie zdecydowanie łatwiej.
Jeśli wszystko się ułożyło mógłbyś się w tym temacie odezwać jak Ci idzie : )
Nie biorę od 3 dni i wierze ,że tym razem się uda... Nadzieja matką głupich ? Możliwe ,ale chociaż próbuje.
Przez ten miesiąc spędzony na ćpaniu zostawiła mnie wspaniała dziewczyna ...A właściwie to ja Ją zostawiłem olewając wszystko to co się dzieje i skupiając się na ćpaniu.
Kupiłem dosyć dużo suplementacji i witamin. Dzisiaj byłem prywatnie u terapeuty , więc można powiedzieć ,że terapia rozpoczęta.
We wtorek mam wizytę u psychiatry specjalizującego się w uzależnieniach ... Pewno da mi coś nowego na depresje ..
To tyle u mnie ... Życze wytrwałości
Jedz owoce (banany, jabłka) w zasadzie wszystko z zawartością naturalnych witamin. Wspomagaj się melisą, jeśli masz troszkę pieniążków polecam bardzo lecytarynę (vita buer lecitin czy jakoś tak). Mi bardzo pomagało na koncentracje i deeeelikatnie na samopoczucie - a z tym u Ciebie na p-ewno paskudnie. Wiem doskonale co przechodzisz. Sam siedze ujebany M i midazolamem iv. Jaram zioło i zastanawiam się nad kolejnym podejściem. A jeśli masz jeszcze więcej zainwestuj w jakieś sole litu. Napewno nie pożałujesz, a przynajmniej nie będziesz się truć. Napewno jest ci ciężko. Metkat jakoś mnie nie ciągnie, ale wyobrażam sobie jak Ci teraz jest.. Spisz normalnie? Nie bierz przypadkiem od zadnych magików itp. zadnych bzd. zolpidemu, zopiclonu, czy innych usypiaczy, jeśli NAPRAWDĘ chcesz z tym skończyć. Tzn zopiclon możesz wyrwać, ale lepiej tradycyjnie. W zasadzie nie wiem jak u Ciebie z tolerką, ale po metkacie ja bym spróbował diazepamu lub innego słabszego benzo na uspokojenie. Tylko jak jesteś podatny na uzależnienia to niestety musisz bardzo z tym uważać... :wall: Odezwij się jak Ci idzie.
Pozdrawiam cieplutko i życzę "powrotu do zdrowia".
Jak mam żyć nie umiejąc rozmawiać z moją płcią ? Nie kręcą mnie rozmowy w stylu"Władek wyruchał Mariole i.t.p
Czekam aż przyjdzie mi kwas 5 htp.
Dzięki wszystkim za wsparcie i miłe słowa :)
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
