http://pl.wikipedia.org/wiki/Temazepam
Posiadam Signopam 10mgx20tabl. Ile maxymalnie moge tego wziac? Zaznaczam ze mam bardzo niewielkie doswiadczenie z benzosami. Waze 64kg
Powód: Dodano wzór strukturalny i odnośnik do wikipedii
wprowadzić w pół sen, coś na pograniczu snu i jawy, a nie zapewnić kolorowe wizje czy sny.
Heh, dobre z tym klonem. Ja kiedyś wziąłem ze dwa czy trzy zapite łykiem gorzały we Wrocławiu i obudziłem sie/odzyskałem świadomość 3 (trzy) dni później w... Wiedniu. Po drodze podobno byłem w Pradze, ale nic z tego rzecz jasna nie pamiętam. Zabawny był moment odzyskania przytomności w tym Wiedniu - otóż obudziłem się... kradnąc jakieś absurdalne produkty w zupełnie nieznanym mi sklepie spożywczym. Miałem ich już mnóstwo pod kurtką i stałem przed jakimiś półkami. Kompletnie nic z tego nie kumając, wziąłem jeszcze jakiś soczek i wyszedłem... nie zatrzymywany przez nikogo na szczęście.
Tak, tak wiem, że poracha bo "ćpać klony to trzeba umić" a kradzież jest rzeczą moralnie naganną - zwłaszcza za granicą, no bo jak to świadczy o uczciwych Polakach w Ojczyźnie, jakie to krzywdzące stereotypy utrwala etc. Ale ja kurdę naprawdę nic nie kumałem od tych klonów, byłem o 10 lat młodszy i chciałem się zabawić a potem efektownie umrzeć. Z Wiednia pojechałem do Genewy gdzie o 4.00 rano, na ulicy (sic!) zakupiłem znakomitej jakości Heroinę oraz sprzęt i przygrzałem z wodą z fonntanny... ruszając Alpami do Barcelony a w końcu Portugalii gdzie żyłem tygodniami na ulicy, odżywiając się jedynie Winem i Narkotykami. eh to se nevrati i chyba dobrze.
Strasznie przepraszam wszystkich zniecierpliwionych i poirytowanych tym zaśmiecaniem forum postami nie na temat, ale wiecie -wzruszyłem się i co tu dużo gadać: "piąta noc bezsenna..."
ps 1 a Signopam zapisała mi ostatnio pani doktor na nerwy, ale po 2 tygodniach codziennych wrzutów w dawkach 20-40 mg stwierdziłem, że dziękuję, bo jeszcze tydzień i bym się normalnie uzależnił czyli wjebał. starczy tego dobrego..
ps 2 uprzejmie proszę o wykasowanie tego posta, bo to faktycznie ponioska.
pozdro&peace
sorry za offtop ale ciekawi mnie to bardzo
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.