2. Jakie drogowka ma nakrotesty?
3. Czy da sie te narkotesty gdzies kupic i poekrperymentowac?
4. Czy w ogole slyszeliscie, ze kogos kontrolowala drogowka na obecnosc narkotykow?
2.Prawdopodobnie na mocz w razie zwykłej kontroli,ale jak coś naskrobiesz to na krew wezmą.
3.W aptece powinieneś dostać.
4.Tak,wiele razy.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
2. Na śline.
3. Apteka
4. Tylko w wiadomościach
A moze pisało 4-8h? nie pamietam...
Tak czy inaczej testy takie należą do żadkości - jeszcze nie slyszalem zeby komus z moich znajomych robili...
Jak spowodujesz wypadek to moga ci zrobic na krew/mocz, jesli ktos ciebie zakapuje ze jeździsz naćpany to moga ci zrobic testy na obecnosc narkotykow we krwi/w moczu jak ciebie zlapia na dorze i stwierdza ze wygladasz na odużonego...
bonzik pisze: mam kumpla w straży "wiejskiej" i miewa czasem służby z psiarnia no i oni tam używali testy które to wykrywały narkotyki z potu, ale nie wiem po ilu one wykrywaja bo bawiłem sie nim, ale tylko samym testerem i nie widziałem opakowania, ale podejżewam ze jak z potu to tylko wykrywalnosc jest tylko do paru godzin.
Nie mam pojęcia na jakim patencie działają testy z potu, ale drogą dedukcji dochodze do tego, że jeśli skład potu jest prawie idealny jak skład moczu to testy powinny działać więcej niż kilka godzin. Naprawdę nie wiem czy tak jest, bo to teoria i nic więcej.
Nie mam pojęcia na jakim patencie działają testy z potu, ale drogą dedukcji dochodze do tego, że jeśli skład potu jest prawie idealny jak skład moczu to testy powinny działać więcej niż kilka godzin. Naprawdę nie wiem czy tak jest, bo to teoria i nic więcej.
"Panie zrób pan 30 pompek zebys sie pat troche bardziej spocił?"
hahaha
sa testy śliny i z tego co wiem to w takie testery została wyposarzona policja w polsce i to jeszcze w niewielkich ilosciach...
Pzdr
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/3a02675d-720f-466d-b291-d8055cb0b3fa/inhalanty.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250702%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250702T152403Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2a895ffcb8c89d4402ecd647ffcc596d30176c555245d420273cdd5f48f76a3a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/177-284139.jpg)
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów
Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cement.jpg)
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu
Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.