Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
kupujesz mieloną to sypiesz go gęby i jak już się nie mieści to popijasz po czym powtarzasz procedurę aż się gała skończy. Całą możesz zetrzeć zjeść li w ten sam sposób lub pogryźć jeśli "on the go"
a picie dwóch fpyte kwaśnych opakowań kwasku cytrynowego niezbyt mądre jest bo już ta gałka jest smaczniejsza :-O
a z jogurtem weszlo bardzo przyjemnie i bez problemowo. :)
można zrobić ciasto z tą gałą i je wpierniczyć? czy raczej zły pomysł,może być po tym rzyganko?
Aleister Crowley
Piłem czystą gałkę zalaną wrzątkiem i ohydne (a popijałem Green Up'em )
Spróbuję na sylwestra.
mr_brown pisze:Z tym kwaskiem nieco przesadzasz 1/2 opakowania w pst (1l wody) to było dla mnie za dużo (praktycznie nie do wypicia). Kiedyś była jakaś plotka o tym, że 30g może być dawką śmiertelną ale nie znalazłem potwierdzających źródeł (więc najprawdopodobniej mit). Gały jeszcze nie próbowałem ale sądzę, że szczypta kwasku powinna dobrze zbić smak.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/d12b2a98-806d-44b5-9b78-c5e38275976c/20230626_103856.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250430%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250430T110902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c510405ed826898a06b9dfa9bd61826b7f4b08e9b7d2fbfbb7a5e1d56fd5bed1)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/trafiloimsie.jpg)
Zamiast paneli podłogowych narkotyki. KAS zatrzymała kontener z marihuaną
Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni skontrolowali kontener, który przypłynął z Kanady do portu w Gdańsku. Zgodnie z deklaracją, w kontenerze miały być drewniane ekologiczne panele podłogowe, a odbiorcą była firma w Polsce.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/jalowki.jpg)
Przemycają narkotyki w ciałach żywych jałówek. Eksport bydła z Meksyku do USA kwitnie
Meksykańskie kartele wykorzystują żywe bydło do przemycania narkotyków przez granicę USA. Narkotyki zaszywają wewnątrz zwierząt.