Uczulenie na benzydaminę

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

Jak sprawdzić czy nie jestem uczulony na benzydaminę? Czytałem, że można nawet wpaść w śpiączkę więc wolałbym nie ryzykować.
  • 3309 / 12 / 0

Zrobić próbę uczuleniową.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Diler: "przychody wzrosły o 50 proc". W czasach pandemii coraz więcej ludzi sięga po marihuanę

Pandemia koronawirusa wciąż trwa i wszystko wskazuje na to, że największa liczba dziennych zachorowań dopiero przed nami. Na terenie Stanów Zjednoczonych wzrasta nie tylko ilość widzów oglądających seriale na Netfliksie, ale także popyt na medyczną i rekreacyjną marihuanę.
  • 4402 / 678 / 22

Zrób ekstrakcje z 1 saszetki Tantum Rosa (poczytaj trochę o tym ) i zjedz gdzieś tak 1/5 benzydaminy , która Ci zostanie , tak na oko ~ 100mg i się przekonasz.
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

to na pewno będzie właściwa ilość na próbę uczuleniową? Można wykonać próbę skórną? I jak?
  • 3309 / 12 / 0

100 mg to IMO dużo. Niby dla fazy to tyle co nic, ale normalnie, oralnie stosuje się wiele niższe dawki. Ja bym dał z 50 mg, albo nawet mniej.
  • 158 / 2 / 0

Wracam do tematu.
Co z próbą skórna?
  • 248 / 26 / 0

Z tego co się orientuje to benzydamina niewchłania się przez skóre. Żołądź pokryty jest tkanką skórno-śluzówkową ale tam bym raczej tego nie wcierał %-D
  • 1428 / 67 / 0

Ejjj, ale na ćipe już jest ok? %-D
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 1076 uczestników Wejdź na czata