Uczulenie na benzydaminę

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

Jak sprawdzić czy nie jestem uczulony na benzydaminę? Czytałem, że można nawet wpaść w śpiączkę więc wolałbym nie ryzykować.
  • 3309 / 7 / 0

Zrobić próbę uczuleniową.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Łapanka przy okazji Open'era. Policja zatrzymała 11 osób z "niewielkimi ilościami narkotyków"

Open'er to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, na które przyjeżdżają ludzie z całego świata. Okazuje się, że pośród nich na ulicach Gdyni chodzą teraz policjanci, wyłuskujący osoby, które można oskarżyć o łamanie prawa.
  • 4095 / 506 / 11

Zrób ekstrakcje z 1 saszetki Tantum Rosa (poczytaj trochę o tym ) i zjedz gdzieś tak 1/5 benzydaminy , która Ci zostanie , tak na oko ~ 100mg i się przekonasz.
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

to na pewno będzie właściwa ilość na próbę uczuleniową? Można wykonać próbę skórną? I jak?
  • 3309 / 7 / 0

100 mg to IMO dużo. Niby dla fazy to tyle co nic, ale normalnie, oralnie stosuje się wiele niższe dawki. Ja bym dał z 50 mg, albo nawet mniej.
  • 157 / 2 / 0

Wracam do tematu.
Co z próbą skórna?
  • 190 / 7 / 0

Z tego co się orientuje to benzydamina niewchłania się przez skóre. Żołądź pokryty jest tkanką skórno-śluzówkową ale tam bym raczej tego nie wcierał %-D
  • 1425 / 64 / 0

Ejjj, ale na ćipe już jest ok? %-D
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata