Tussipect RP

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 982 / / 0

nie ma OTC niczego z efedryna innego, nie?

jest taki : SYROP PRAWOŚLAZOWY ZŁOŻONY

http://www.gemi.pl/katalog_produktow.php4?id=75

tylko nie wiem gdzie kupic bo nigdzie go nie ma
niecale 4 zl za 250 mg efki :-D

obeszlem juz troche aptek ale zawsze podajom ten bez efedryny za 1.70 nie zlozony,jak ktos trafi gdzies na niego niech da znac :-p ,opakowanie bardzo latwe do zapamietania milych poszukiwan ;-)

-jak ktos kto sie zna i przeanalizuje dobrze skladniki i napisze ze jest szkodliwy dla zdrowia to kasuje tego posta

-mozliwe ze syrop jest juz wycofany ze sprzedazy (zakladam tez takom opcje )

• 3935 / 210 / 878

violator@85 pisze :
EDIT: i nie piszcie mi że acodin nigdy nie był na receptę (mówię do starszych użytkowników) bo to że w 2002-2003 roku (i wcześniej) kupowaliście bez niej świadczy tylko o tym jak bardzo mieli w dupie to czy ta recepta była czy też nie ...

racja,ja wtedy dopiero za którymś tam razem kupując dowiedziałem się od takiej tarszej aptekarki - "Proszę Pana, ale przecież recepty pan nie ma,a poza tym to nie jest dobre rozwiazania,bo... (i tutaj wyklad o mechanizmie działania acodinu,który jak wiadomo choroby żadnej nie leczy, ino co odruch kaszlowy wstrzymuje) . Zresztą kiedy pojawiły się te plakaty ("teraz dostępny bez recepty") już mnie ten środek nie interesował.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kontrakt z NFZ dla Poradni Monar w Poznaniu - podpisz petycję

Pacjenci poznańskiej poradni Monar napisali petycję do NFZ w której apelują o przedłużenie kontraktu tak, żeby mogli kontynuować swoją terapię. Zachecamy do pomocy.

• 693 / / 0

Hanka pisze :
nie ma OTC niczego z efedryna innego, nie?

jest taki : SYROP PRAWOŚLAZOWY ZŁOŻONY

http://www.gemi.pl/katalog_produktow.php4?id=75

tylko nie wiem gdzie kupic bo nigdzie go nie ma
niecale 4 zl za 250 mg efki :-D

obeszlem juz troche aptek ale zawsze podajom ten bez efedryny za 1.70 nie zlozony,jak ktos trafi gdzies na niego niech da znac :-p ,opakowanie bardzo latwe do zapamietania milych poszukiwan ;-)

-jak ktos kto sie zna i przeanalizuje dobrze skladniki i napisze ze jest szkodliwy dla zdrowia to kasuje tego posta

-mozliwe ze syrop jest juz wycofany ze sprzedazy (zakladam tez takom opcje )

http://www.doz.pl/apteka/p9682-Sirupus_ ... zowy_125_g
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=10531
Ostatnio zmieniony 28 września 2008 przez aree1987, łącznie zmieniany 1 raz.

• 19 / 4 / 0

Probowal ktos?

250 mg ef w buteleczce.

• 39 / / 0

nie probowalem w syropach ale z tego co wiem w wielu jest tyle sorbitolu ze posrasz sie zanim cos poczujesz ;)

pxd

• 20 / / 0

byłam niedawno w 3 aptekach w Krk, w każdej mówili że Tussipect jest na receptę. a w jednej mi powiedzieli że tabletki są na reckę, a syropu już nie sprzedają.

• 239 / / 0

syrop jest do kupienia - znaczy ten prawoślazowy złożony (z efedryną).

u mnie nigdzie nie da sie kupic Tussipectu bez recki. Ale majac recke daje sie wziac wiecej niz pudełko.
Ostatnio zmieniony 23 października 2008 przez niebieskinamiestnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 81 / / 0

to jest na recke, czy nie?

• 50 / / 0

Jest na receptę, od pół roku apteki oficjalnie nie powinny sprzedawać Tussipectu bez niej. "Decyzja o zmianie byla podjeta 28.12.2007 i miala wejsc z 6 miesiecznym opoznieniem. "

• 95 / / 0

rzeczywiscie jest na recepte, bylem w 3 aptekach i chcieli mi tylko syrop sprzedac, a jak prosilem o tabletki to wszedzie mowili ze od niedawna na recepte
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata