Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 65 / 13 / 0
Siema, polecicie na PW jakiś sprawdzony sklep z truflami? Zamnesia nie wysyła już do PL :/ i zonk.
  • 1 / / 0
Dołączam się do pytania
  • 1 / / 0
Też chętnie bym się dowiedział. Tylko nie wiem czy PW zadziała u mnie bo dopiero się zarejestrowałem. (Z forum korzystam długo ale wcześniej bez rejestracji...)

Rozumiem że zasady forum nie pozwalają na publikację w wątku?
  • 2 / / 0
Dołączam się do pytania, stron takowych dwie znalazłem ale nie wiem czy są legitne i noramlnie wysyłają bez lipy bo na razie nie zamawiałem

tutaj pordzucam wam stronki jakie znalazłem:
https://www.wholecelium.com/
https://www.magic-mushrooms-shop.com/en ... ffles.html
  • 1 / / 0
Podpinam się
  • 4 / / 0
Ja też się podpinam, jestem w trakcie poszukiwania ale świadomy jestem że nie z NL. Proszę o PW
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?

Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.

[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.

[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.