Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Cześć wszystkim, skusiłem się na założenie konta i zwracam sie do Was o pomoc.

Dostałem w swoje łapska amfetaminę, to nie był pierwszy kontakt z narkotykami, 3-4 lata temu sporadycznie sobie walnąłem jedną kreskę na imprezach i było wszystko w porządku. Aż coś mnie po tylu latach podkusiło, od przedwczoraj jestem po 2 tygodniowym ciągu dzień po dniu (różne ilości, ile mi się sypneło tyle przypierdoliłem) pracuje na nockę i wyglądało to tak że co 2 godziny waliłem w kindybał, jak wróciłem do domu to nie wiedziałem co ze sobą zrobić tak mnie nosiło, aż w końcu przyszedł zjazd, pierwszy w życiu. Nie chce już przeżywać takiego trzasku na bani. Mam nadzieje że mam silną wole i sobie poradzę z tą chujnia, nie chce nawet słyszeć o amfie, dorobiłem się kilku problemów i stąd ten temat. Otóż mam ogromny problem ze skórą, nie wiem czy to jakaś infekcja, pseudo potówki na czole ana plecach i na klatce wysypało się kilkanaście czarnych kropek (pseudo pieprzyk?) pod skórą, jedną z nich na klatce piersiowej rozdrapałem do krwi, został nieładny obrzęk a czarna kropka jak była tak jest dalej… wygląda to okropnie. Do tego kilka czerwonych kropek również pod skórą, na klatce, w okolicach zgięcia łokci… najważniejsze pytanie czy da się tego całkowicie pozbyć, chodzi mi o to czy organizm sobie z tym jakoś poradzi czy trzeba jakoś interweniować, czy da się dość do ładu żeby po jakimś czasie nie było po tym nawet śladu (to najważniejsze) To była najgorsza decyzja w moim życiu ze zacząłem z tym gównem, i chcę się odratować póki nie będzie za późno. Bardzo proszę o pomoc :(
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.