Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 1872 / 436 / 0
Którą z tych substancji wolicie bardziej ?? Ja z oksy znam się już długo ale znacznie krócej z DHC> Kiedyś myślałem że DHC to biedna opiat na poziomie kodeiny czy tramalu. Ale okazało się że tak nie jest - spokojnie może aspirować do takiego oksykodonu - wlasnie. Tak też zastanówmy się jakie są plusy i minusy obydwu substancji i która jest lepsza.

-Czas działania - obydwie działają raczej krótko ale wydaje mi się że DHC nieco dłużej
Jeśli chodzi o moc- No zdecydowanie faza z oksy jest lepsza ale nie jakoś diametralnie. DHc spokojnie mozna porównać po prostu do wzięcia oksy po prostu o kilkadziesiąt mg mniej. Faza z oksy jest też bardziej odczuwalna, namacalna - niekiedy wręcz przytłaczająca a ta z DHC w pierwszej godzinie ma podobnie jak oksy ale potem bardzo szybko zaczyna być taka nie nachalna działające w tle bardziej ale jak najbardziej działąjąca.
- Oksy ma to to siebie że jak upłynie 24h od ostatniej dawki to co sekundy zaczyna sie od razu nieprzyjemnie robic co się nasila aż do skręta z DHC te objawy są o wiele łagodniejsze o rozłożone w czasie
- Cenowo - wiadomo że na korzyść DHC. Zniżkę na Oksy dostanie tylko ktoś kto ma nowotwór i to musi być złośliwy
- Medycznie przeciwbólowo lepiej działa Oksy - likwiduje ból kompletnie. Kiedy DHC go wytłumia bardziej - jest odczuwaqlny ale bardzo słabo

Także jakis czas temu inwestując w DHC myślałem że kupię sobie chujowy substytut na przetrzymanie na poziomie tramalu a okazało się że jest to konkrety gracz który gra w jednej lidze z Majką i Oksykodonem A nie w lidze spierdolin razem z tramalem i kodeiną ;) No - to tyle odemnie jakie są wasze odczucia względem tych dwóch substancji ??
  • 631 / 60 / 0
17 grudnia 2020Mordarg pisze:
DHC. Zniżkę na Oksy dostanie tylko ktoś kto ma nowotwór i to musi być złośliwy
Co do tego to nie prawda bardzo duzo ludzi dostaje oxy na R w tym ja i znizke dostaje na ciagly bol plecow :zombie:
  • 1872 / 436 / 0
19 grudnia 2020oxy77 pisze:
17 grudnia 2020Mordarg pisze:
DHC. Zniżkę na Oksy dostanie tylko ktoś kto ma nowotwór i to musi być złośliwy
Co do tego to nie prawda bardzo duzo ludzi dostaje oxy na R w tym ja i znizke dostaje na ciagly bol plecow :zombie:

To widzisz rodzinny który mi to przypisuje wprowadził mnie w błąd bo to od niego mam takie info. Muszę to bardziej rozkminic. Bo przez to pewnie tracę nie małe pieniądze...
  • 408 / 50 / 0
Używam naprzemiennie. Raz 3 tygodnie na Oxy, a później z miesiąc na DHC. DHC jest bardzo dobry do schodzenia z dawek. Można powolutku sobie odejmować ilość.

Jest tylko jeden feler DHC - w życiu po większej dawce nie zasnę w nocy, kiedy wezmę tuż przed pójściem spać. Ostateczna godzina zażywania tego to ok. 17-18.
  • 5106 / 906 / 40
Po dhc mam straszne wymioty, nie mogę jeść praktycznie. Po morfinie podobnie, mdłości.
Oksykodon wygrywa. Zero takich nieprzyjemności jak po dhc.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 75 / 7 / 0
Dla mnie DHC - zero euforii, sama zamuła i rzyganie. W sumie to żadnym innym opio włącznie z heroina i majką się tak nie strułem jak DHC.
Uwaga! Użytkownik kaduceusz666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1279 / 122 / 0
DHC małe dawki dobrze z miksować z oksy.

Co lepsze wiadomo oksydon .

DHC bardziej uspokaja DHC dobrze komponuję się z tramalem aktywizacja + sedecja to też dobry wybór.
  • 1872 / 436 / 0
@wnc1964 Potwierdzam . Jak nie lubie tramalu solo. BO nic mi nie daje poza tym że skręta zabija a przy wyższych dawkach jest wręcz nieprzyjemny tak jego mała dawka ( mówię tu do 400 max) do większej dawki DHC sprawia że uzyskujemy po prostu lepszy stan ;)
  • 1279 / 122 / 0
Najlepiej wziąść 2-1 na korzyść dhc.
  • 2895 / 252 / 0
nie wiem skąd to porównanie, jadłem kilka razy DHC, w różnych dawkach i nie pamiętam nic, czyli nie było nic ciekawego. koda z prometazyną zjada to dhc dupą
oczywiście, że wygrywa oxy, kreseczka ileś tam mg, zależy od tolerki i jest gitara. oxy jest silne i nie trzeba dużych dawek walić, bardzo szybko można przygotować, działa dobrze zarówno donosowo jak i oralnie, większe dawki łykane jako sr też dają radę
ketony mistrz :D
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.