Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
Witam, przychodzę z tym problemem do was, bo moje jelita już płaczą z bólu. Mianowicie pytanie jest takie - jak po ciągu bupry, gdy w końcu odstawisz, spokojnie się wysrać? dwa tygodnie bez wypróżniania się i teraz na kiblu normalnie zaczynam ryczeć z bólu.
  • 174 / 21 / 0
Dużo wody przede wszystkim, 2 litry na raz, powinno już coś pomóc. A skoro mówisz że odstawiasz, to powinno cię zesrać na miejscu, bo jelita wracają do normalnego funkcjonowania. Możesz też spróbować z jakimiś ziołami na trawienie. Mam nadzieję że jakoś ci pomogłem tym postem.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.