Jeśli natomiast chwalisz się na forum jakimiś czynami zabronionymi (nie należy do nich spożywanie – ale posiadanie, wprowadzanie do obrotu itp – zobacz tytuły poddziałów kategorii Prawo u nas na forum), to jak Cię capną, to materiał z forum może zostać powołany jako materiał dowodowy w sprawie przeciwko Tobie. Ale to jak Cię złapią i prokurator Ci sprawy nie umorzy, tj. sprawa znajdzie się w Sądzie. Do tego muszą mieć jednak niezbite powiązanie że Ty to DelicsLover, bo np. zabezpieczyli telefon gdzie była zalogowana sesja.
Co do innych stron: jeśli już coś nabroiłeś to możesz być pod obserwacją, gdzie zbierane są logi Twojej aktywności w internecie – głównie zapytania DNS (np. "chcę wejść na hyperreal.info" – bez informacji co było treścią transmisji). Częściowo* zasłonić się możesz zmieniając domyślny DNS na danym urządzeniu; albo zasłonić całkowicie korzystając z technologii TOR lub VPN (to już w dziale cypher.html pytaj).
* — Jeśli obserwujący mają listę niepożądanych IP, to dalej będą widzieć że łączysz się z jednym z takich serwerów – to nieprawdopodobne by mieli na takiej liście jakieś niszowe sklepy.
Dochodzi jeszcze taki problem, że Prokurator Generalny to kurwa i kazał organom ścigania obwiniać ludzi za "usiłowanie posiadania", kiedy np. szła do nich paczka, ale organy ją przechwyciły. Teraz zbliża się sezon wakacyjny i w czerwcu definitywnie Policja i Celnoskarbówka sporo ludzi i dosłownych psów delegują na oddziały operatorów pocztowych. To samo dzieje się przed Sylwestrem.
Tak więc działalność na forum – z dozą umiaru i świadomością tego, że cokolwiek napiszesz zostaje w necie na zawsze – jest raczej bezpieczna. Wystrzegałbym się jednak korzystania z przesyłek w okresach końca półrocza.
LSD, hera, koka i hasz – podziel się z kolegami czym masz”
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mam nadzieję, że kiedyś polskie społeczeństwo dojrzeje do tego by użytkownicy substancji psychoaktywnych nie będą traktowani jak przestępcy a jako normalni ludzi stosujące po prostu odmienne używki. Wielu ludzi tutaj odpowiedzialnie korzysta z substancji psychoaktywnych. Niestety bardzo często stosowanie narkotyków prowadzi do różnego rodzaju problemów i trzeba mieć tego świadomość. Jeśli ludzie w konsekwencji nałogu dopuszczają się czynów moralnie i prawnie nagannych to jest to problem, który leży w nich samych a nie w substancjach chemicznych. Nie każdy narkoman to złodziej czy agresor. Wielu nazywanych pejoratywnie "ćpunów" to ludzie, którzy mają wiele do powiedzenia, mający jakieś hobby, bardziej higieniczni i kulturalni niż niejeden zwykły człowiek. Tak więc miejmy nadzieję, że substancje psychoaktywe zostaną zdekryminalizowane bo najłatwiej pójść na skróty i urządzać inkwyzycję na tych strasznych 'ćpunach bandytach'.
No ale wiadomo, trzeba uwazac co sie pisze i wrzuca do neta, bo to czesto zostaje w nim na zawsze.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
"Rutyna to rzecz zgubna "
Plusem jest choćby taki wątek jak Sytuacje Kryzysowe. Sporo ludzi napewno dzięki temu wyszło z sytuacji na prostą.
Większość przypałowego gimbusiarskiego tematu dopalaczowego przejeły właściwe temu fora (różowe, niebieskie). Widać to nawet po skromnym ruchu w dziale na oferty dla Vendorów. To forum zawsze stawiało na merytorykę i rozwój a nie wspierało w autodestrukcji.
@endother Ja hajpa widzę tak. Adblocker pomoże każdemu w czystym odbiorze forum.
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.

