18:00 - 19:30 - jakieś 300 ml wódy w drinkach,
19:30 - zarzucam 110 mg ecstasy (pierwszy raz w życiu)
19:45 - 23:15 - jakieś 500 ml wódy w drinkach
Do tej 23:15 bawiłem się spoko na imprezie (od godziny 20 już niewiele pamiętam, więc opieram się jedynie na relacjach znajomych, którzy twierdzili, że gadałem z sensem, nie wydawałem się mocno porobiony, jeśli już są jakieś flashbacki to też spoko). Potem wyszedłem do domu, który był 15 minut od imprezy, a szedłem do domu ponad 2 h (nic z tego nie pamiętam).
A pytanie brzmi, czy te 3-4 h po wzięciu pigsa, mógł mnie dopaść bad trip - czy jeśli po wzięciu przez te kilka h było ok, to to mało prawdopodobne?
możesz pisać tutaj( w poscie podlinkowanym ) lub znalezc jakis odpowiedni temat w dziale empatogenny wielocykliczne ,jest mnostwo tematow o MDMA rowniez o badtripach
post3352016.html?hilit=mdma#p3352016
temat zamykam , pisz tam jak coś
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
