Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 7 / / 0
Jestem uzależniony od alko. Nie piję już kilka tygodni, dostałem teraz paczke alpry i zastanawiam się, czy to nie jest trochę tak jakbym wrócił do alko?
Drugie pytanie - Valeriana działa też na GABA, wspomagam się nią czasem, czy to "pomaga" alkoholikom, czy tworzy błędne koło i jest tylko gorzej?
Nie wiem jak te wszystkie receptory działają. Wiem, że jak walne alpre to nie chce mi się pić, ale pewnie mam dużo większe predyspozycje dostać zespołu abstynencyjnego szybciej. Chociaż od jednej ramy mi się chyba nic nie stanie.
  • 30 / 2 / 0
Velariana powoduje wyrzut neuroprzekaźnika GABA co w Twoim przypadku nie jest dobrym pomysłem. Moim skromnym zdaniem logicznym rozwiązaniem jest przyjmowanie Fasoracetamu wraz ze źródłem choliny w postaci CDP choliny opcjonalnie Alpha GPC.
Największą rolę odegra tutaj Fasoracetam, który ma zdolność do cofania tolerki na GABA oraz powoduje namnażanie receptorów GABA.
Pozdrawiam.
Uwaga! Użytkownik Paczensas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.