Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siema, nowy użytkownik here.
Jako ze troche już z tematem jestem zapoznany to też wypadałoby tu konto mieć.
Ogolnie sprawa jest następująca. Za dużo kryształu wleciało. Od paru dni mocny katar, parę razy krew poleciała. Jak to jakoś zniwelować :v
  • 1 / / 0
Mialem podobnie po paru sznitach 3mmc ropa w nosie itp, masakra, na drugo dzien poszedlem do apteki i kupilem pierwszy lepszą preparatna katar otrivin, i powiem ci ze pomaga nawet podczas wdupcania psikam przed i po aplikacji 😃oczyszcza z ropy fajnie nawilża i mniej boli jak sobie od razu po zajebaniu psikniesz
Pozdro
  • 33 / 5 / 0
Kup krople do nawilżania nosa. Są takie z solami leczniczymi itd. Nie smarkaj dużo, bo tez dostaje nos po dupie.. przeczekaj i nawilżaj nos.
Uwaga! Użytkownik resc7 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Otrivin (xylometazolini) daje wiecej złego niż dobrego, nos szybko się uzależnia. Kup sobie Irigasin do płukania zatok i maść Rinopanteina na strupy. Ja stosuje zawsze po ostatnim longu i troche lepiej się trzyma mój nos ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.