Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 21 / 1 / 0
Cześć, lecze się na schizofrenie olanzapiną 10 mg i ostatnio byłem u lekarza skarżyłem się na zamulenie zmienił mi arpiprazol który podobno ma mnie aktywizować oraz zaproponował leczenie nim w postaci zastrzyków raz na miesiąć. Mam pytanie jak to będzie działać bo troche się tego obawiam. Ma ktoś jakieś doświadczenie, jak to w waszych odczuciach wyglądało?
  • 8104 / 886 / 0
Zastrzyk co miesiąc.Najprawdopodobniej 400 mg Abilify Maintena.Stężenie Aripiprazolu utrzyma się cały miesiąc, aż do kolejnej iniekcji.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 38 / 6 / 1
Arypiprazol to lek powszechnie stosowany w leczeniu schizofrenii, także aktywizujący, więc raczej dobrze Ci doradził, kwestia tego czy wolisz domięśniowo czy doustnie, bo lek ten charakteryzuje się wysoką biodostępnościa p.o. (87%), ale myślę, że możesz się posłuchać magika i powinno być ok.
  • 21 / 1 / 0
ok dzięki ;) Z jednej strony lepiej brać zastrzyk raz na miesiąc niż martwić się tabletkami. A jak by mogło wyglądać mixowaniem z alkoholem? Starałem się tego nie mieszać bo widzę po sobie ,że po 3 piwach już nie funkcjonuje dobrze, chyba nie jestem stworzony do picia :D
  • 8104 / 886 / 0
@Ironiczny17
Raz w tygodniu, 1-2 piwka możesz sobie strzelić.Nie powinno nic się stać.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 3422 / 1070 / 0
Zastrzyk raz na miesiąc jest wygodny i nie tyrasz tak żołądka tabletkami. Stężenie substancji cały czas jest podobne. Żeby strzelić sobie piwko odstawiałeś lek? To bezsensowne działanie. Tak jak mówi UJebany, 1-2 piwka raz na tydzień podczas kuracji możesz sobie strzelić, nic nie powinno się stać.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 38 / 6 / 1
Jak mówisz, że nie jesteś stworzony do picia, to też wygląda na to, że nie masz jakiegoś wielkiego parcia. Jasne, lepiej domięśniowo bo raz na miesiąc, ale piwko/dwa raz na tydzień możesz sobie strzelić, jak masz ochotę. Daj potem znać, jak idzie.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.