Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siema, niedługo będę mieć badania lotniczo-lekarskie do wyrobienia licencji ATPL. Badania 1 Klasy, po zadzwonieniu do rejestracji babeczka powiedziała mi, że trzeba będzie dopłacić 150zł za panel narkotykowy. W życiu jarałem bardzo okazjonalnie, jedynie w lutym poszło tego trochę więcej tak raz w tygodniu po 0,5g. W dzień badań minie lekko ponad miesiąc od ostatniego jarania. Na dniach idę kupić test z apteki i sprawdzić wynik. Czy te testy laboratoryjne mają większą czułość niż te aptekowe? Dodam, że od tygodnia pije po 3 litry wody dziennie, metabolizm mam prawdopodobnie dobry(nigdy nie mogłem przybrać mocno na masie mimo żarcia po 4000kcal). Myślicie, że w labie coś wykryją? Od razu mówię, że podmianki moczu/dolewanie kwasków/rozwadnianie moczu nie wchodzi w grę.
  • 78 / 3 / 0
Z tego co wiem THC znika z organizmu po 3 miesiącach, wiem że zeby przyspieszyć ten proces musisz dużo pić, pocić się i najlepiej coś co działa moczopędnie. A badania laboratoryjne na pewno są lepsze niż te z apteki.
Uwaga! Użytkownik JakisTam nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 858 / 348 / 6
Po miesiącu przy paleniu okazjonalnym powinno być spoko. Moją opinią, w labie nic ci nie wykryją. Jak paliłeś w styczniu?
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 8104 / 886 / 0
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 615 / 96 / 0
Różnie to może być. Najgorsze że zioło jest długo wykrywalne.
Przypomniała mi się historia z wojska, gdzie wpadły żetony i zaczęli robić badania. Jednemu wykryło po ponad 2 miesiącach (przynajmniej on tak twierdził, nie miał powodu by kłamać), no i miał lipe. Nie wiem jak teraz, ale wtedy wynik dodatni w prawie wojskowym był równy posiadaniu towaru dostał wyrok w zawieszeniu %-D
Jak piszesz zrób sobie pierw testy, bo już lepiej olać i iść następnym razem nawet jak ma to być za rok niż mieć wpis że się jara zioło bo wtedy możesz już nie mieć takiej możliwości. Jak bardzo Ci zależy zawsze wchodzi w grę podmianka moczu.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.