Proszę o pomoc w rozpoznaniu

Moderator: Konopia

• 12 / 1 / 0

Witam. Jestem nowy w temacie. Przepraszam, że wrzuciłem to tutaj, ale chyba nie ma do tego odpowiedniego tematu. Mam 2 lampy. Jakiego rodzaju jest ta okrągła i ta prostokątna? :D Z góry dzięki! Nie mogę wstawić zdj (chyba za wysoka rozdzielczość), to podsyłam link: https://photos.app.goo.gl/1Wr2sUQhSgGy8aMg6
  • 315 / 24 / 0

Ta prostokatna to halogen 150w odrazu usmazysz krzaki a ta druga tuba to jakies archeo do niczego nie przydatne. Obie do wyjebania chyba ze bedziesz robil remont :D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Nowy Jork: Szprycował pieski heroiną i przemycał ją do Stanów Zjednoczonych. Dostał za to sześć lat

Weterynarz z Kolumbii przemycał heroinę do Stanów Zjednoczonych umieszczając ją w ciele psów. Skazano go za to na sześć lat więzienia.
  • 12 / 1 / 0

Poleciłbyś żarówkę do uprawy 10x Auto AK 2.0? Planuję zrobić boxa 1.1m x 1.1m x 1.5m. Planuję kupić tanią używaną HPS 400W i wsadzić nową żarówkę Osram/Philips.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata