Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 39 / 23 / 0
Od kiedy pamiętam marihuana powodowała u mnie same negatywne odczucia po spaleniu.
Polega to na tym ,że po zapaleniu zaczynam mieć masę dołujących myśli i często łape bad tripa ,że jestem do niczego i.t.p
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu nie mogę cieszyć się z uroków haju marihuanowego ?
Czy jestem jakimś odmieńcem ? :-)
Kontakt: thenoise@secmail.pro
Wolność jest darem od Boga :-)
Kiedyś TwójDiler :)
  • 12043 / 2350 / 0
Znam sporo osób, na które tak właśnie działa trawka. Mi takie smutne myśli zdarzały się incydentalnie i były tylko przez jakiś czas całej fazy. Wiem jednak, co masz na myśli - trawka "pokazuje" Ci Twoje złe cechy, zachowania... mam rację?

Spróbuj spalić bardzo małą dawkę (1/2, czy nawet 1/3 tego, co zwykle). Tak łatwiej nauczysz się (lub nie) kontrolować działanie. Znasz odmiany, które palisz, czy palisz "noname"? Jestem przekonany, że znajdzie się odpowiednia dla Ciebie - niestety brak legalizacji nie ułatwia sprawy.
Oczywiście istnieje ryzyko, że to zwyczajnie nie jest używka dla Ciebie.
  • 1545 / 1582 / 0
normalne, wiele osob tak ma. tez tak mialam i dlatego wiecej tego nie ruszylam.
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / 1 / 0
mj potęguje odczucia i emocje, może gdy palisz to jesteś akurat w złym nastroju i dlatego tak jest. Spróbuj nastawić się pozytywnie i myśleć o czymś przyjemnym przed paleniem, powinno być dużo lepiej.
Albo to też kwestia odmiany. Na mnie na przykład indica działa bardzo relaksująco, podczas gdy sativa przy nieodpowiednim S&S potrafi działać tak, jak opisałeś albo jeszcze gorzej.
A jeśli nie to jest powodem, to prawdopodobnie święta Maria nie jest używką dla Ciebie.
Pierwszy raz jest tylko jeden.
  • 12043 / 2350 / 0
Dokładnie - spróbuj z odmianami, które mają geny 100% (lub mostly) Indica.
Indica działa głównie na ciało - powoduje duże odprężenie, ciarki na ciele, a potem mocny sen.
Odmiany Sativa działają przede wszystkim na umysł i powodują pobudzenie, które źle ukierunkowane prowadzi właśnie do negatywnych myśli i odczuć.
Są jeszcze hybrydy - tu działanie jest najbardziej nieprzewidywalne.

Jak poznać, ze palenie jest Indica? Jest to dość trudne, ale nie niemożliwe.
Wygląd - bardziej zwarte i napuchnięte kwiaty (obrazek).
Zapach - tu niestety różnice praktycznie się zatarły i Sativa może pachnieć, jak Indica i odwrotnie. Paleta zapachów jest szeroka - od nafty i grzybnie, po łąkę, cytrusy i gumy balonowe.

Jeśli znasz nazwę odmiany, możesz sprawdzić jej geny tu https://www.leafly.com/ (fioletowe to czyste indica, Pomarańczowe sativa, a zielone hybrydy)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 46 / / 0
indyjka tez potrafi mieszac w glowce. za mala ilosc serotoniny moze powodawac smutek po spaleniu?
  • 12043 / 2350 / 0
Jasne, że Indica działa też na umysł, ale moim zdaniem na ogół go "wycisza". Nie paliłem wszystkich możliwych odmian i pewnie nie raz jeszcze się zaskoczę - piszę tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia.
Nie wiem, czy serotonina ma z tym coś wspólnego. Osoby, które znam i które mają podobny problem z paleniem, raczej na brak serotoniny nie narzekają (albo to tylko tak wygląda z mojej perspektywy). W sumie ciekawa sprawa, dlaczego część populacji tak źle znosi zioło.
  • 45 / 6 / 0
Nie chce zakladać nowego tematu. Sprawa wygalda tak po upaleniu wszystko fajnie milo lecz jak juz sie konczy faza calkowicie po jakims czasie wchodzi bol glowy. Wytestowane wieczorami juz 4 rozne palenia, kazde inne efekt ten sam.
Moze ktoś tak miał, lub może wie czym mogą być spowodowane bóle po prawej stronie nad uchem na wysokości skroni?
  • 12043 / 2350 / 0
Ból głowy po paleniu jest dość częstym zjawiskiem. Podobno dotyczy to głównie tematu, który został niedawno wysuszony i jeszcze nie poddany curingowi (taki proces, który konserwuje kwiatki i "uszlachetnia" je). Innych powodów bólu (bezpośrednio spowodowanych paleniem) doszukiwałbym się też w samej jakości palenia. Np fakt, że farmer stosował nawozy do samego końca i nie zrobił płukania, również może takie nieprzyjemności powodować.
Może być też tak, że coś Ci dolega i zjaranie się jest tylko "wyzwalaczem".
  • 32 / 1 / 0
Pisze do autora tematu. Zmagałem z podobnym problemem.. Rowniez po zapaleniu mialem podobne odczucia co Ty, w dodatku dochodzily lęki i ogólnie niepokój. Jedynym wyjsciem bylo wypicie kilku piw, ale chyba nie o to tobie chodzi zeby sie upijac i tez do tego nie namawiam. Mozesz sprobowac tez zapalic bardzo mala ilosc,. Ja dodawalem do papierosa doslownie "szczypte" i pomagalo, faza byla przyjemna. Jak ktos gdzies kiedys napisal - zadbaj o zdrowie psychiczne, a odczucia bedą pozytywne przy paleniu. A najlepiej to nie pal w ogole.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.