Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 6 / 1 / 0
Brał tu ktoś neuroleptyki i miał problemy z wagą?
Czy one jakoś mocno wpływają na zejście z wagi?
Bo roztyć się na nich łatwo, ale jak to jest z odchudzaniem? Usunę z diety syf i będzie dobrze schodzić czy będzie to utrudnione? Słyszałam, że one spowalniają metabolizm.
Sama biorę kwetiapinę, 200 mg, póki co. Nie wiem czy psychiatra nie zwiększy dawki.
Macie duże problemy z motywacją na neuro?

Sprawdzałam spis tematów i nie znalazłam nic podobnego. Jeśli był to przepraszam moda za problem.
  • 8104 / 886 / 0
Na początku brania risperdalu przytyłem 25 kg, później zbiłem wagę o 10 kg i ostatnio straciłem 3 kg.
Obecnie biorę klozapine oraz amisulpryd.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 3422 / 1070 / 0
Chudnięcie na neuroleptykach jest bardzo utrudnione m.in. przez zwolniony metabolizm, zatrzymanie wody w organizmie i zwiększony apetyt. Ja też wrzuciłam kosmiczną ilość kilogramów, a przed chorobą wyglądałam jak anorektyczka.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 60 / 5 / 0
Dziewczynki motylki :heart: :heart: :heart:
Tak swoją drogą jeszcze przed leczeniem gdy byłem w ciężkiej depresji i uzależnieniu ważyłem 51 kg przy 179 cm. Teraz mam 79- 80 kg
Ja też żarłem bez opamiętania na stabilizatorach i neuroleptykach. Dochodziło do tego że przed pójściem spać zawsze nażarłem się jak świnia, co kończyło się później zgagą i pieczeniem w przełyku.
W końcu postawiłem sobie że po 18 już nie jem. A porcje na śniadanie i obiad polowe mniejsze. Teraz jest ok.
  • 2593 / 415 / 0
Ja potrafię po przebudzeniu do 16tej-17tej nic nie jeść, a po tabletkach wieczornych (AMISAN,DEPAKINE,ZOLAFREN,CHLORPROTHIXEN) zjeść tabliczkę czekolady w 10 minut. Mam dodatkowe utrudnienie że jak nic w lodówce mnie nie zainteresuje to potrafię tak jak dzisiaj iść do całodobowego o 3 w nocy po GIUSEPPE do piekarnika bo mam kaprys. Jak już jest ekstremum to nawet chleb z cukrem, a ze 2-3 razy jadłem sam cukier łyżką do herbaty bo nie było w domu nic słodkiego, czasami wystarczą 3 kromki chleba z pomidorem, ale niestety nie wiem od czego to zależy i jaki jest tego schemat kiedy i na co jest zapotrzebowanie organizmu. Sprzedałem sąsiadowi siłownię domową bo nie widziałem sensu w ciągłym spędzaniu dnia na wpierdalaniu co mam pod ręką, gdzie efektem ciężkich treningów był tylko wzrost siły, który może i jest przydatny, ale jak brzuch można wozić na taczce to na chuj mi to. W sumie to nie tyłem w zastraszającym tempie, tylko nie mogłem schudnąć. Do schudnięcia jest potrzebny deficyt kaloryczny, jeśli spala się np 300 kalorii to nie można zjeść więcej niż się spaliło, bo naddatek się odkłada, lub wychodzi się na zero wyrównując się na bieżąco to się spaliło i mimo wzrostu siły waga stoi w miejscu.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2430 / 562 / 155
Ja np. na olanzapinie przytyłam 15 kg w pół roku. Na innych neuroleptykach dużo mniej albo nawet wcale, mimo że brałam ich całkiem dużo. Oprócz neuro biorę też MPH, więc z apetytem mam problem ,,w drugą stronę”. ;-) Mam niedowagę, co prawda dużo mniejszą niż przy ciągach na opio, ale jednak.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.