Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 60 / 1 / 0
No hejcia,
piszę, bo wiem, że na pewno wielu z was zmagało się z tym, co w najbliższych dniach spotka i mnie. Generalnie jestem w ciągu od 7 miesięcy. Zaczęło się od mst, później pojawiła się bupra na półtora miesiąca, a dwa miesiące temu tramal. Oczywiście jak każdy po czasie chcę odstawić to gówno. 12 lipca mam wizytę w poradni uzależnień u specjalisty. Znając życie dostanę benzosy i jakieś pomocnicze śmieci. Jak myślicie, ile może trwać skręt w moim przypadku? Ośrodki i detoksy odpadają, bo mam za dużo do stracenia na chwilę obecną. Mogę zrobić odcięcie od świata maksymalnie na 4-5 dni. Jakieś rady jak wytrwać?
abcdefghjkl
  • 11 / / 0
Jeju, jak ja Cię rozumiem. Ja sama jadę na herze od roku. Próbowałam odstawiać z własnej woli, ale skręt brał górę. Skręt u Ciebie może trwać z tydzień. Najlepiej jest przespać to wszystko.
Uwaga! Użytkownik heroinowakrolowa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 657 / 92 / 0
no po pięciu dniach od bidy będziesz nadawać sie do życia, tzn. dasz rade wyjść z domu i się sztucznie usmiechać, ale dobrze się poczujesz dopiero za 2-3 tygodnie
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1279 / 126 / 0
Dobrze że nie masz tolerki na benzo, bo ja mam w kosnosie. Jak brałeś tramal ostatnio dobrze by było jakiś SNRI skołować ja bym Tobie radził SSRI paaroksetynę ponieważ w małych dawkach mocniej działa na noadrenalinę niż wenlafaksyna poza tym ma profil anksjolityczno-sedatywny, a wenlafaksyna, ma profil aktywizujący często na początku lękorodny.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.