Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Biorąc szczura ze znajomymi każdego porobiło, a tylko ja czułem się jakbym właśnie bezno zjadł, i mnie usypia. Dosłownie kilka minut po spożyciu czuje się bardzo mocno senny i bez żadnego problemu zasypiam i mam bardzo przyjemny jak na mnie głęboki sen. Jak się budzę, czuje się jak nowonarodzony, żadnych negatywnych rzeczy nie odczuwam. Dodam, że mam bardzo duży problem z bezsennością, wiec dla mnie to kompletna abstrakcja jest, że po tym śpię tak samo dobrze jak po benzo.
Czytałem, że ludzie z ADHD mają tak, że na nich działa odwrotnie, nie wiem czy to prawda, ale ja nie mam ADHD.
Nie znam się, nie mówię że tak musi być, piszę tylko co wiem z własnego doświadczenia.
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Southh pisze:Ja mam tak, że jak zjem sobie małego longa to kompletnie mnie nie pobudza, wręcz trochę męczy, mało tego robie sie niespokojny. Dopiero większe dawki wprowadzają mnie w pożądany stan.
JSC pisze:Po etylofenidatach (też stim) było tak, że często działało usypiająco o ile nie miało się w sobie odpowiedniej "ilości energii" na działanie. Chodziło o żarcie, na głodnego etylofenidat i jego pochodne nie daję tak dobrych efektów, a często wręcz muliły.
Nie znam się, nie mówię że tak musi być, piszę tylko co wiem z własnego doświadczenia.
Pewnie o tym co mówisz, ma takie działanie. Nie wiem, nie znam tego.
Ale wydaje mi się, że feta pomimo nie jedzenia np od kilku godzin tak czy siak nie powinna usypiać.
Miałem ten sam problem... a nie ssie Cię przypadkiem na słodkie ?
U mnie problem powodował cukier.
Na wejściu spada mi do jakiś 50-60 i mam uczucie senności, do tego stopnia, że tuż po mogę iść śmiało spać. Jak masz możliwość, pomierz sobie i sprawdź czy to nie to. :)
2odzo pisze:mefiuxa
Miałem ten sam problem... a nie ssie Cię przypadkiem na słodkie ?
U mnie problem powodował cukier.
Na wejściu spada mi do jakiś 50-60 i mam uczucie senności, do tego stopnia, że tuż po mogę iść śmiało spać. Jak masz możliwość, pomierz sobie i sprawdź czy to nie to. :)
Po prostu zdziwił mnie fakt, że tak dobrze mi się spało po tym. A inni mieli duzo energii.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands
Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu
Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
